Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért emlegeti a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért emlegeti a barátnőm folyton, hogy az exe hetente vitte moziba én meg ritkábban?

Figyelt kérdés

Jóval idősebb volt nála, már dolgozott, én fiatalabb vagyok barátnőmnél 1,5 évvel, egyetemisták vagyunk, nem találok munkát egyetem mellett, ha néha tudok 1-2 hetet dolgozni akkor el szoktam vinni moziba, vagy venni neki valamit.

Ő viszont fel szokta hozni, ha veszekszünk, hogy az exe hetente elvitte moziba én viszont csak ritkán.

Mire mondom neki, hogy miért nem vele van arra meg azt válaszolja, hogy dobta.


2013. júl. 12. 19:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Azért mondja, mert az exébe szerelmes.
2013. júl. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!