Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is vagytok így?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem nagyon érdekelnek a velem egykorú pasik.. mindig a nálam 5-10 évvel idősebbekre figyelek föl, igaz hogy ők is rám, akárhova megyek sok visszajelzést kapok.. valahogy a velem egykorúakat gyerekesnek tartom.


17l


2013. júl. 12. 19:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

én is így vagyok:)

16/l

2013. júl. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a lányok zöme, többek között én is, így van vele. :)
2013. júl. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Minden tinilány gyerekesnek tartja a vele egykorú fiúkat.
2013. júl. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem te normális vagy teljesen átlagos :)

Engem se érdekelnek velem egy korú pasik sem idősebbek és még fiatalabbak sem. :(

23/F XD

2013. júl. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

hát kösz xD elhiszem hogy téged nem érdekelnek.. :)


3. válaszoló.. ez nem gyerekességből van nálam..volt már több kapcsolatom nálam idősebbekkel és működött is.

2013. júl. 12. 20:11
 6/11 anonim ***** válasza:

Gyerekesek is egy 16 éves fiútól ne várj normális kapcsolatot meg erét gondolkodást, felelősség érzetet meg pláne ne.


Olyan 25-30 évesek simán megtudnak adni dolgokat amiket egy 16 nem és agyilag is értebbek.

Egyáltalán nem csoda h ezt csinálják a csajok teljesen érthető. Hugómnak is 21 évesen volt 32 éves pasija.

Na vajon mért :)


17 évesen simán össze jöhetsz egy 22-24 évessel és hidd el h jobban fogsz járni.

Sokkal jobban megbecsülik a barátnőjüket mint egy tizenéves kamasz.


24 F

2013. júl. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ezt én is így gondolom :)
2013. júl. 12. 20:22
 8/11 anonim ***** válasza:
17 éves szerintem még ugyanolyan kamasz mint a többi. az még GYEREK... és 27 éves férfivel hálna. nekem kicsit gáz, hogy a férfi nem tud összeszedni hozzá hasonló korú nőt, és így a fiatal sunákra bukik :P de ez csak az én véleményem.
2013. júl. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8-as ez nem arról szól nem tud össze szedni normális nőt.

Csak a pasik szeretik a fiatal csajokat és ha össze tudnak jönni v kivel mért ne tennék meg.


Én is ismerek olyat h 42 éves pasinak van 24 éves nője.

És ha ők megvannak akkor mi van, magányügy.

Kérdező ne hallgass az ilyenekre nyugodtan gyere össze idősebb pasikkal nem fogod megbánni.


Am meg nőből is van olyan aki a fiatal pasikat szereti.

2013. júl. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9es köszi, és ez igaz hogy ha jól működik a dolog akkor mért ne ?! :)
2013. júl. 12. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!