Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti másképp viselkedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti másképp viselkedtek a kedvelt lánnyal, ha kettesben vagytok, mint akkor, ha a többi barát, haver is ott van?

Figyelt kérdés

Kettesben: nagyon udvarias, kedves, tisztelettudó, figyelmes, gondoskodó, lehet vele normálisan beszélgetni.

Barátokkal: inkább a fiúkkal ökörködik, csak pár szót vált velem, de azt sem komoly dologról nyilván, hanem az aktuális témáról, kevésbé figyel rám (jóhogy, hiszen többen vagyunk, szétoszlik ilyenkor az ember figyelme)


2013. júl. 4. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát az én barátom is ilyen volt a kapcsolatunk elején, alig foglalkozott velem, vagy volt olyan pl, hogy, barátnőmmel beszélgettünk, Ő meg csak a haverokkal tolt valami játékot.

Olyan szinten észre se vett, mintha ott sem lennék, pedig épp beteg voltam és lázasan mentem át hozzá, hogy láthassam.

Kimentem a mosdóba , hogy észreveszi- e ,hogy nem vagyok ott.Mászkáltak, de fel sem tűnt neki, hogy eltűntem.

Na ott gondoltam azt, hogy egy ilyen gyerekes gondolkodású, figyelmetlen emberrel nekem nem lesz kapcsolatom, úgyhogy leléptem szó nélkül.

Végül utánam jött és megbeszéltük, hogy nem olyan vagyok aki ezt elnézi, meg nem csak akkor kell tenni a szépet mikor kettesben vagyunk.Hát hatott mert már 6 éve együtt vagyunk:D

23l

2013. júl. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 OldDeath válasza:
En igy viselkedtem regen :) Igen, 1. helyen a banda utanna a csajok. Najo, persze ez valtozik, inkabb fel nagyobb korben kavarni.
2013. júl. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek :)

18 évesek vagyunk mindketten.

2013. júl. 5. 00:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen. Habár néhány extra info a helyzetről hiányzik, de ez alapján a leírás alapján konkrét példát tudok a jelenségre. Én pl. amikor kettesben vagyok a szóban forgó lánnyal, abszolút kötetlenül tudok vele beszélni olyan dolgokról, amikről társaságban biztos nem tenném. Társaságban viszont, ha csak közeli barátaim vannak jelen, azok vagy maguktól kapcsolnak és lelépnek, vagy ellököm őket a francba, és megint kettesben vagyunk. "Haverokkal" együtt pontosan úgy viselkedem, ahogy leírtad. Ne hidd, hogy nem figyel rád, ha tényleg kedvel, folyamatosan téged figyel, csak ezt éppen nem mutatja ki. Ennek ezeregy oka lehet.
2013. júl. 5. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. júl. 5. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!