Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok 14 év körül, szerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok 14 év körül, szerintetek ha egy korotok beli fiúnak kockás a hasa az jól néz ki?

Figyelt kérdés

2013. júl. 12. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen a kockás hashoz csak vékonynak kell lenni
2013. júl. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Most pontozz le, de ettől nem vagy több, ha majd 10 év múlva is kockás lesz, és nem 40 kiló leszel, hanem 90 akkor van miről beszélni! 22f
2013. júl. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%

Ha nem azert, mert nagyon vekony, akkor bejon. Egyebkent a masodik valaszolonak nincs igaza. Osztalytarsam kemenyen edz es kosarazik. A karja is, a laba is es a hasa is izmos. Meg szinte mindene.

15/L

2013. júl. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1.kommentelő:

Nem vagyok hűdenagyonultravékony ember, hanem a normál tartományba tartozom.

2.kommentelő:

45 kg vagyok, és kétlem, hogy elérem a 90kg-mot...Anyai ág miatt nem olyan a genetikám.

3.kommentelő:

Megint nem, nem azért mert nagyon vékony vagyok. Hanem szoktam focizni meg edzeni.

2013. júl. 13. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!