Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem egy 20 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy 20 évvel idősebb pasiba, de lehet nem akar tőlem mást csak szexet?

Figyelt kérdés

A férfinak nagyon tetszem, ő kezdett udvarolni és addig ostromolt míg belehabarodtam teljesen. Kétszer voltunk együtt, ami nagyon jó volt (semmi bajom a velem egykorú pasikkal, nincs apakomplexusom, neki nincs felesége stb.). Mit tegyek, hogy többet akarjon tőlem a szexnél? Túl hamar adtam oda magam (8 hónap)??? Hogyan érhetném el, hogy Ő is belém szeressen?

23 L


2013. júl. 12. 23:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ehhez többet kellene tudni róla. Azóta milyen a viselkedése?
2013. júl. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Felhív hetente többször és érdeklődik a hogylétemről, az életemről stb. A két szeretkezés között egy hónap telt el. Tényleg (!) nagyon elfoglalt pasi.
2013. júl. 12. 23:53
 3/19 anonim ***** válasza:
Házas még vagy már elvált? Ha házas, akkor egyértelmű hogy csak mit akar... ha elvált és csak ennyi a cekcuális igénye, akkor az gáz...
2013. júl. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Több mint 10 éve elvált, nem is akar újra nősülni. Mindig mondja h milyen jó velem, de valahogy olyan döcögős az egész. Ha tapadok hárít, csak akkor nyomul ha úgy teszek mintha leszarnám. Egyébként nagyon kedves, odaadó, figyelmes minden helyzetben!
2013. júl. 13. 00:01
 5/19 anonim ***** válasza:

"neki nincs felesége"


Nem voltál elég figyelmes! :)

2013. júl. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Az eddig leírtak alapján van benne fantázia. Nem valószínű, hogy ő lesz a férjed, de addig remekül ellehettek! Nem akar idősebb nőt, mert az azonnal házasságot és gyereket követelne tőle; veled viszont jól elvan. Nézd, ha úgy érzed, neked is jó, akkor csináljátok!
2013. júl. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ja, már látom.... Azért a 40-es korosztály még elég aktív szexuálisan (normál esetben), ha ennyi szex elég neki, az baj.... vagy mással is kavar közben, mert egy egészséges negyvenesnek ez édeskevés.
2013. júl. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Szinte biztos vagyok benne, h kavar mással is (de nem lehet komoly, úgy értem: egyedül él stb). Egy könnyed flörtnek indult, és utána laza szexnek. Csak hogy... bele estem, ami hiba de nem tehetek róla.
2013. júl. 13. 00:07
 9/19 anonim ***** válasza:
8 hónap az neked kevés? Talán meg kellett volna várnod, hogy nyugdíjba menjen? Te kis gerontofil...
2013. júl. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Tanulj meg főzni.
2013. júl. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!