Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 25 évvel idősebb, és csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 évvel idősebb, és csak beszélgetni akar. Elhinnéd?

Figyelt kérdés

társkeresőn, dierkt kiírtam, h 20-24 évesekkel ismerkednék.

erre rámír 1 negyvenes pasi, h ismerkedjünk, adjak meg telefontszámot, e-mailt, stb.

visszaírom, h sztem túl nagy a korkülönbség, erre azt írja: csak beszélgetni akart.

de könyörgöm, a társkereső nem épp arról szól, h komoly kapcsolatot keresnek az emberek?

sztem biztosan szexet akart. sztetek?

20/L


2011. jún. 24. 13:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyobb az esélye, mint annak, hogy szexért menjen fel a netre.
2011. jún. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azt hitte ha sokat pofázik magához édesget.
2011. jún. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én sakkozni szeretnék veled. Elhiszed?

34/F

2011. jún. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem még nagyon fiatal vagy az ilyen társkereső oldalakhoz, 20 évesen még nem kéne feladnod a reményt, hogy a való életben megismerj valakit. A neten csak az ilyen szexéhes idős pasik fogják rádvetni magukat (tapasztalat).
2011. jún. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

igen, fel is hagyok vele asszem :S

azért regisztráltam, m azt hittem, itt komolyabban gondolkodó, talán normálisabb emberek keresgélnek ...hát naiv voltam :/

a való életben viszont mindig olyan srácok hívnak randira, akik helyesek, izmosak de nem v.mi okosak :S

ezért nincs is igazán közös témánk. ...ja, és a korosztályomból is sokan a szexre hajtanak.

2011. jún. 24. 13:48
 6/11 anonim ***** válasza:

Én nem hinnék neki! :-)

Szerintem közel akar kerülni hozzád, úgy látja ha van esélye, akkor csak akkor ha közel férhet...


Vigyázz vele! Bár ezt már te is tudod :-)

2011. jún. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Pár levélváltás után kiderül. Ha gyors szexet akar, nem fog túl sok energiát feccölni bele, mert van akit gyorsabban megkap. Tehát egy e-mail címet megér, onnan könnyű letiltani is.
2011. jún. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Beszélgess fele, és mondd, hogy valójában negyvenéves vagy. Figyeld, mennyire tart ki az érdeklődése.
2011. jún. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

sztem csak beszélgetni akar. először.

de tévedsz, amikor azt hiszed. hogy a társkeresőn mindenki "komoly" kapcsolatot keres. "komoly" kapcsolaton most a "házasodni szeretnék" kapcsolatot értem, ahogy általában szokás. már miért akarna mindenki házastársat keresni tárkeresőn?!? ez előítélet és rosszul informáltság.

2011. jún. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
csak szex és más semmi...
2011. jún. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!