Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Itthon is vannak érzékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itthon is vannak érzékeny pasik, akiknek nem csak a dugáson jár az eszük?

Figyelt kérdés

Számomra az a vonzó, ha egy fiú érzékeny, és a kapcsolatban inkább az öleléseken, bújásokon, apró csókokon van a hangsúly, nem az azonnali szexen...

Nem tudom, lehet velem van a baj. Én sokszor nézek ázsiai filmeket-sorozatokat, és ott mindig olyan gyengédek a fiúk, sosincs bennük szex, a legnagyobb fináléban is egy érzelmes, heves csók csattan el.


2013. júl. 13. 10:33
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
73%
Vannak, csak azokat kiröhögik.
2013. júl. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Én pont ilyen vagyok.

Még 1 évvel ezelőtt egy hozzám hasonló lányba szerettem bele 1 hét alatt, amit be is vallottam neki, de én is bejöttem neki, ezáltal már 1 éve boldogok vagyunk. :)

2013. júl. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
0%
Van ilyen sok csak idővel kiderül róluk, hogy melegek. ;)
2013. júl. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Van, a baratom is ilyen:)
2013. júl. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Itt ül egy,,,, szerelmi bánatban :s
2013. júl. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Léteznek, csak muszáj nekem is elrejtenem ezt és játszanom a vagányt amíg össze nem jövök valakivel, mert ha előtte mutatom ki akkor vagy loloznak egyet magukban, vagy barátnak leszek jó (vagy mindkettő).

Ha már összejösz egy csajjal akkor már kimutathatod minden érzésed, DE akkor már nem zavarja a csajt. Fucking logic...

2013. júl. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Igen van. Én is ilyen vagyok :D
2013. júl. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
én ilyesféle vagyok nem is kellek a nőknek mert nem vagyok alfahím -.-"
2013. júl. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Szerintem mindenkinek a valódi arcát kéne mutatnia már ismerkedéskor is.
2013. júl. 13. 10:39
 10/28 anonim ***** válasza:
Azt mutatom, csak nem szabad elkezdenem a problémáimról, meg minden belső mély érzéseimről beszélni, mert akkor az lesz a következmény, hogy nem vesznek komolyan mint férfit.(Tény! :D)
2013. júl. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!