Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a szerelmeslevélről?

Figyelt kérdés

Magába szerettem...hiába tiltakoztam ellene végül bevallottam magamnak.Azóta...keserves az én életem...már attól jobb kedvem lesz ha csak meglátom...ha rám mosolyog,hozzám szól,hozzám ér akkor meg egyszerűen csodálatos.A nyári szünet egy igazi rémálom volt...nem látni magát hetekig...végül túl éltem sok sÍrás és kÍn közepette,de túléltem.Viszont a nyári szünet mutatta meg igazán mennyire is szeretem...a mese szép barna haját,a csillogó szemeit,a lágy hangját,a szépséges mosolyát,a hihetetlenül aranyos nevetését...MAGÁT.Nehogy félreértse én tudom hogy reménytelen vagyok...de szerettem volna ha tudja hogy van egy csodálója... Annyi mindent Írnék még, de nem akarok egy egész regényt életre kelteni. Magamról csak annyit hogy lány vagyok.Egy hihetetlenül szerelmes lány.Biztos talál majd hibákat ebben a levélben...mentségemre szóljon mindent megtettem az érdekében hogy minél tökéletesebb legyen...

Üdv:Egy reménytelenül szerelmes lány.



Bármilyen kritikát elfogadok,helyesÍrási szempontból meg főleg. Ezt a levelet a tanárnőmnek szeretném oda adni.(mentségemre szóljon hogy este 12-kor Írtam!!xD)



2013. júl. 13. 11:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hát, nő létedre nem neked kéne írni ;) nem vagy te Hürrem Szultána a Szulejmánból ?
2013. júl. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Lány vagy? És tanárnőnek írtad? Minden oké veled?..
2013. júl. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Igen,minden.
2013. júl. 13. 11:14
 4/19 anonim ***** válasza:
Lezbi vagy :s?
2013. júl. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
figyelj leszbika... nem az a gond, hogy van-e helyesírási hibád, vagy fogalmazási hibád, (reméljük, nem magyar szakos a tanárod) hanem az, hogy van-e értelme a dolognak... eljuttatod neki, akiről még azt sem tudod, hogy hasonló nemi identitású mint te... ha nyiltan tudod, hogy nem az, akkor eleve fölösleges ilyennel zaklatni... ha tényleg szereted, nem hozod ilyennel zavarba... aztán, ha véletlenül ő is buher, mint te, még akkor is ott van, hogy hány éves vagy, és mennyi időt fogsz még oda járni a suliba... ha középsulis negyedikes vagy, akkor jó, mert jövőre nekiállhattok nyalakodni, de ha nem, akkor nincs sok esélyed, hiszen diákkal nem kezdhet, illetve 18 éven alulival szintén nem kezdhet... mivel mind a kettővel ő kerül veszélybe, ha szereted, akkor megint nem csinálsz ilyeneket... ha, ahogy az előbb említettem, negyedikes középsulis vagy, és ő is pun.cifaló, akkor a legtisztább, ha megbeszéled ezt vele személyesen, aztán vártok az érettségire, és a végén egy nagy buli közepette, kinyaljátok egymást a bugyitokból...
2013. júl. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

ne írj bele ennyi ...-ot

az annyi mindent írnék még elé és a minél tökéletesebb legyen után oké, de szerintem máshova fura


arról meg gondolom nem kell vélemény, hogy a tanárnődnek írtad...

2013. júl. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
??!! A tanárnődbe vagy szerelmes ??? !! Ne add neki oda !! Ebből szerintem nagy baj lesz !!
2013. júl. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Névtelenül adnám.
2013. júl. 13. 11:28
 9/19 anonim ***** válasza:
Ez beteges.. Komolyan mi történt a mai fiatalokkal o.O ? A levél szép de csak akkor ha a tanár férfi lenne és kb te olyan 18 ő meg 27 max .
2013. júl. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Liz* ***** válasza:
A tanárodba vagy szerelmes?? :O Sztem ne add oda neki, de ha mégis és kiderül, hogy tanárnő is vevő rá és kikezd veled (márpedig pont azért írtad, hogy tudtára add érzéseidet) abból óriási nagy botrány lesz, nem csak, hogy a gyorsan terjedő pletyka, hanem biztos, hogy elveszti az állását is. Ilyesmit ne kockáztass egy (reménytelen) szerelem miatt. Szerintem.
2013. júl. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!