Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk erről mit gondoltok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk erről mit gondoltok? Igazam van?

Figyelt kérdés
Most úgy néz ki hogy ismét lesz barátnőm,de a lány azt akarja hogy mindenért könyörögjek meg "harcoljak" érte.Hát nekem azért nincs soha hosszú kapcsolatom mert erre nem vagyok vevő.Én sem élek örökké nehogy már könyörögnöm keljen annak a lánynak aki "szerelmes" belém hogy találkozzunk meg jajj mikor érsz rá,aztán mondja hogy még nem tudja mikor ér rá mert elmegy valahova délelőtt.Én ilyenkor már csak annyit írok hogy oké,persze megsértődik de hát nyár van b*asszameg,könyörögjön aki akar inkább lemegyek a strandra,úgy sem leszek vele örökké ez egyértelmű mert minden kapcsolat véges és a végén csak megbánom hogy elb*sztam a nyaram,persze vannak kivételek,meg lehet nagyon jó egy kapcsolat de én az ilyen könyörgésre nem vagyok vevő,nem jól gondolom?Meg igazából nem is hiányzik nekem egy kapcsolat csak a nyűg van vele,elmegy a szabadidőm és később úgy is megbánom
2013. júl. 10. 10:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek részben veled, ne legyél papucs!
2013. júl. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem jön be ez az alázós papucs stílus .. Amelyik nőnek nem tetszik nyaljon sót. Igazad van ne légy papucs haver!
2013. júl. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem se könyörögj, ha könyörögni kell az már rosszul kezdődik
2013. júl. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Teljesen jól látod! De azért nem mindegyik kis csaj kettyós.

2013. júl. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igazad van, ez egy p*csa, te meg ne legyél papucs. Majd összeszed egy 30as pénzes pasit aki vevő a kislányok dilijeire
2013. júl. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 zoliba' ***** válasza:
na állj.Az hogy valaki nem papucs és az hogy nem akarod vele normálisan megbeszélni hogy mikor találkozzatok, nagy különbség van ám. Ne félj ha fontos lenne neked ez a lány,igenis beszélnek vele. Miért nem mentek együtt a strandra? Ha meg nem akarsz nőt,akkor rúgd ki , le van tudva a dolog. De ne itt hisztizz. 35f
2013. júl. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tökéletesen igazad van kérdező. Én is utálom azt, hogy ha valahova el akarom hívni a nőt, könyörögni kell neki. Hogy érezze hogy fontos, meg jajj de cuki. Ez a kombináció (mondjuk már egy is elég ezekből) instant kirúgást ér.


Tököm tele, hogy nem lehet normálisan élni egy nővel. Nem tudják élvezni az életet. Nekik ez az élet. Maguk körül forog.

2013. júl. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Még annyit kérdező (utolsó vagyok), hogy ha egy normális lánnyal találkoznál, akkor nem éreznéd úgy, hogy felelegesen elmenne az élet melletted.

Én is még keresem az ilyen lányt/nőt.

2013. júl. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
teljesen igazad van de ha neked ez nem teszik dobd ki
2013. júl. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Így van, állj a sarkadra! Mi vagy Te másodrendű lény, Ő meg a hercegnő? Frászkarikát!! Egyenlő felek vagytok! Senki sem tesz szívességet senkinek, ha kölcsönös az érdeklődés! A könyörgést meg felnőtt férfi felejtse el! Ha ez nem tetszik a herceg kisasszonynak, akkor kezit csókolom! :D
2013. júl. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!