Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha valaki nem sikeres a csajoknál és erről beszámol itt, arra ki van adva a vadászengedély az oldalon?

Figyelt kérdés

Komolyan azt vettem észre, hogy ezek az emberek mintha közellenségek lennének. Elismerem, hogy vannak, akik élvezik a negatív figyelmet is, mások-akikről írtam-azok nem akarnak semmi ilyesmit, mégis "ütik-vágják" őket itt.

Miért haragszanak rájuk ennyire, ha nem ártanak igazából senkinek?



2013. júl. 11. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
mi bajod van?
2013. júl. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem semmi bajom, egyes.
2013. júl. 11. 22:52
 3/6 anonim ***** válasza:
bántott valaki? szerintem ez hülyeség, mármint max. az adott/érintett személyeket érzékenyebben érinti a krtika
2013. júl. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 moonlightsentinel ***** válasza:
Mert a legtöbb csak rinyál, és bármilyen jó tanácsokat ad nekik sok ember, akkor is képtelenek megemelni a sеggüket, és változtatni a hozzáállásukon. Rinyálni és napont kiírni 6 ugyanolyan kérdést könnyebb.
2013. júl. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért, mert könnyű másokat szidni. Az emberek szeretnek más csicskaságaival foglalkozni, mert attól elviselhetőbbnek érzik a saját csicskaságaikat. Például, ha valakinek egy nagy nulla a karrierje, az szívesen látja, hogy mások az élet más területein vallanak csődöt.
2013. júl. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon sok ilyen jellegű kérdés úgy van feltéve, hogy a lányokat teszi bűnössé a saját sikertelensége miatt, véletlenül sem magát. Elkönyveli, hogy az ÖSSZES lánynak ilyen meg olyan pasi kell. ELDÖNTI helyettük, hogy nekik mi kell és hogyan gondolkodnak, aztán felrója nekik egy névtelen oldalon. És még így is kap néhány normális, segítő szándékú választ, és képes azokat bántani, akik segíteni akartak neki. Kiemelném, hogy nem az összes ilyen. De aki igazán segítséget vár és nem csak mocskolódik az kevés
2013. júl. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!