Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, bejönnek a keleti csajok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, bejönnek a keleti csajok?

Figyelt kérdés
Ha igen, melyik országbeliek?
2009. okt. 19. 12:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
58%

12:54 tipikus orosz vagyok,én is egyetemen tanulok,szóval nincs még diplomám,de annyit azért tudok,hogy a moldáv nem szláv nép...

A nemzetiségi vitát meg a kedves viccelődő kezdte,amin a kérdező is jót nevetett.

2009. okt. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Talán nem kéne a viccet keverni a nemzetiségi vitákkal. Ha egyetemista vagy, ezt meg tudnád érteni. Elvégre Te kezdted ilyen irányba terelni a témát. Humorérzék nuku.
2009. okt. 19. 13:11
 13/21 anonim ***** válasza:
Mért, jó poén volt, nem? :) A kérdés félreérthető megfogalmazásra épült, nincs ebben semmi különös töltet.
2009. okt. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Van humorérzékem,csak tudod én még a rendszerváltás előtt pár évvel születtem,és itt olyan közegben nőttem fel,ahol az orosz ellenség,és gyerekkoromban sok trauma és bántalmazás ért a származásom miatt.Épp ezért a 'ruszki' számomra egy fájdalmas pont.
2009. okt. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Nemem be. De eszkimóval dugniék igazán.


mhmhmhmmmhmhmmhmmh - mondaná...

2009. okt. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
52%

Én eszkimó vagyok. Kiskoromban sokan csúfoltak, hogy szigonnyal eszem a fagyit. Most te is megbántottál. :(


( :) )

2009. okt. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
89%
Én nekem meg szigony volt a jelem az oviban. Lehet 1-1? :)
2009. okt. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Na jó, most az egyszer. Szegről-végről-szigonyról rokon vagy :)
2009. okt. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
42%
12:54: Már maximum csak tanult lehetsz, ha a diplomáddal hencegsz....
2009. okt. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Fura hogy pont ezt a kérdést találták meg a különböző etnikumú nemzetiségű emberek.

És tényleg akinek ez bántó az ne olvassa, vagy ne reagáljon. Főleg ne értelmezze bántásnak azt, ami nem is volt olyan szándékú, de ezt nem vita kezdeményezésképp írtam. Itt nem vitafórum van, ez nem az a téma, ak érdésre válaszoljunk. Igaz lány vagyok, és nem bukom a csajokra, de csaj szemmel minden nemzetnél van szép és kevésbé szép lány. Az meg hogy szép valaki vagy sem, nem igazság vagy hazugság kérdése, hanem relatív, azaz valakinek ez jön be van akinek amaz, csak őszinte vélemény legyen az a lényeg, és én elhiszem ha valakinek bejön az is, ami nekem lehet hogy nem.

Vagy ha pasi lennék hasonló ízlésekkel, akkor lehet más csajok tetszenének, mint amilyen csaj én magam is lennék szívesen. Más "viselni" valamit, és más rokonszenvezni vele.

Mindenhol vannak rasszisták, lehet a magyarok, a fehérek pl nem számítanak kisebbségnek, legalábbis nem itt, de ugyanúgy utálhatják a magyarokat is, mint ahogy mások a romákat, a négereket stb.

Aki a saját nemzetét szégyenli, az hogy várhatja el hogy mások tiszteljék?

24/L

2010. nov. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!