Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eélg, ha csak nagyon vonzódom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eélg, ha csak nagyon vonzódom valakihez ha. (? )

Figyelt kérdés
...ha egyszer már szerelmes voltam belé, de azóta kiszerettem belőle? Akkor nem jártunk, és most "csak" nagyon vonzódom hozzá. Elég ez egy kapcsolathoz, illetve egy kapcsolat elkezdéséhez?
2013. júl. 13. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy azt az írástudatlan f*.sz fejedet baxná ketté a hóhér töke -.-
2013. júl. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
aha :D
2013. júl. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nem, egy normális kapcsolathoz több kell puszta vonzódásnál

ha már nem vagy belé szerelmes, hagyd

majd találsz mást

2013. júl. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Max szexkapcsolathoz- egy normálisban kellenek más érzelmek is.
2013. júl. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#1: Elírtam az "elég" szót, takarodj már innen seggarc.


Értem, köszi szépen :)

2013. júl. 13. 19:53
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyébként még egy kérdés: Az nem lehet hogy idővel megint beleszeretnék? Csak mert momentán úgy érzem, nála jobb, értelmesebb, kedvesebb, hozzámillőbb pasit nem találnék sehol.. :\ Plusz ő volt az első szerelmem is...
2013. júl. 13. 19:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Biztosan volt okod rá, hogy kiszeress belőle. Gondolom azért szeretnéd szeretni, mert ő volt az első szerelmed, de lesz még más is:)
2013. júl. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, azt hiszem igazad van.. :\ Köszönöm!
2013. júl. 14. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!