Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem ír? Már nem érdeklem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír? Már nem érdeklem?

Figyelt kérdés

Mostanában mindig nekem kell írnom egy fiúnak, pedig azelőtt ő kezdeményezett beszélgetést (+én is). Mindig rövid választ ad a kérdéseimre, logikátlan, titokzatos, értelmetlen válaszokat, mintha nem akarná elmondani. Ha én írok rá, akkor mindig jól eldumálunk, csak éppen ő nem keres engem. Azt meg nem akarom, hogy folyton ráírok, és úgy tűnne, mintha nem hagynám békén.

Lehet, hogy már nem érdeklem és azért nem ír? Vagy csak várja, hogy én írjak neki? (ami tuti kizárt, de hátha)

Szerintetek hagyjam a fenébe? Ti mit tennétek a helyemben?


Kérek mindenkit, hogy ne offoljon. Köszönöm.


2013. júl. 13. 18:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki kíváncsi valakire az keresi a társaságát. Alapjaiban véve ennyi. A te körülményeid nem ismerjük és az övét sem. Lehet, hogy csak dolgozik és nincs rád ideje, de az is, hogy más nőkkel beszél.
2013. júl. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Már nem igen várok el tőle semmit, pedig régen olyan kedves volt... de azért még reménykedek.

2013. júl. 13. 18:51
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
ne írj neki egydarabig, lehet keresni fog, vagy érdeklődőbb lesz
2013. júl. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha érdekled, egy idő után úgyis keresni fog.
2013. júl. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Neked is köszönöm.

Megpróbálom. Csak ha írok is neki, akkor is érdeklődik, meg mindig ír, jól elvagyunk, csak egyszer kezdeményezne! De megfogadom a tanácsodat.

2013. júl. 13. 18:57
 6/20 A kérdező kommentje:

# 4/5

Neked is köszönöm.

Ha nem keres egy idő után, akkor legalább már tudom, hogy nincs remény.


Mindenkinek köszönöm a normális és kedves válaszát.

2013. júl. 13. 19:04
 7/20 anonim ***** válasza:

ha azt akarod hogy ő írjon, búcsúzásnál írj vmi olyasmit hogy pl te délelőtt nem érsz rá, de ha délután rád ír tudtok majd beszélni

szóval utalj rá, hogy írjon ő először

lehet neki nem is tűnt fel

de ha meg nem érdekled, akkor nem fog írni

így legalább megtudod :)

2013. júl. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Figyelj, én fiú vagyok, és pont abba a helyzetbe vagyok mint te, csak rám meg az általad felvázolt fiú szerepe illik. Rám is írt már csaj (igaz idősebb nálam egy évvel), akivel elbeszélgettem, de többnyire ő írt, én csak ritkán írtam én neki, viszont attól még nagyon tetszett meg minden csak önbizalmam nem volt, ezért nem mertem kibontakozni (lehet erre ment rá az egész xD), de célozgass rá, hogy lenne kedved találkozni meg ilyenek, és vagy felbátorodik (mert neki is csak önbizalma sincs), vagy pedig elutasító, akkor meg vele van a baj és akkor hagyd a bánatba!
2013. júl. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

# 7/8

Nem igen megy a célozgatás, szinte mindent szó szerint szoktam neki leírni, mert nem egy észlény. (jó értelemben) De nagyon kedvelem, csak félek ez nem kölcsönös. Megpróbálok neki majd búcsúzásnál írni ilyesmit. Remélem bejön, köszönöm a választ.


# 8/8

Szerintem nem erről van szó, amit eddig írt, ki tudtam venni, hogy bármit leír, legyen az jó vagy rossz, de az biztos hogy önbizalom hiányos és nagyon bizalmatlan. De igazából fogalmam sincs róla. Annyira nem lehet rajza kiigazodni, hogy még szerintem a közeli barátai se tudják, éppen mi a baja. Meg hát a találkozás az semmiképp nem menne, mert több száz kilométerre vagyunk egymástól. De köszönöm a választ.

Akkor már te már nem is beszélsz a lánnyal? Csak kíváncsiságból. :)

2013. júl. 13. 19:24
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
8as vagyok, legutóbb amikor beszéltünk azt tervezgettük, hogy mikor találkozzunk, azt mondta majd ír, de végül nem írt csak meg-megbökött, szóval ráhagytam, hogy majd ír ha akar, de igazából szerintem ez a hajó már elúszott, mindazonáltal ne add fel, bárki bármit mond csak ha érzed te magad is, hogy valami nem oké.
2013. júl. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!