Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Nektek bejönnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Nektek bejönnek az okos lányok?

Figyelt kérdés
Egyik fiú ismerősömtől azt hallottam, hogy egy okos és szép lánynak nehéz pasit találnia. Ez mennyire igaz?
2013. júl. 13. 20:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Nagyon szexi, ha okos a csaj. Nekem legalábbis.

Egyébként én sem ismerek olyan rettentően sokat.

2013. júl. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Mi számít okosnak? Hogy van diplomája? Engem kifejezetten idegesít, ha valaki hiú az eszére.
2013. júl. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Hát .... ha kiesik a kapa a szájából szóba se állok vele, nem is lenne közös témánk...
2013. júl. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Nem, szerintem itt intelligenciáról van szó. Azt, hogy mennyire képes megérteni, átlátni dolgokat.

Én ezt értem az okos alatt. Ezzel járhat műveltség, de nem kell, hogy így legyen.

Adatokat tölthetsz bárkinek a fejébe. Ha nem érti meg őket, szart se ér. A magoláshoz meg a papírnak tanuláshoz nem kell intelligencia. Szerintem.

2013. júl. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Azért nehezebb pasit találnia, mert egy intelligens, művelt lány többnyire egy hozzá hasonló pasival szeretne összejönni. Márpedig mindkét nemben kevés az, aki az imént leírtaknak megfelel, és akkor a másik szándékairól és a közös vonzalomról még szó sem volt.

Ha a lány csak "pasit" akar, nem többet, akkor meg előny annyiban, hogy könnyebben kezeli és alakítja úgy a sráccal a kapcsolatát, ahogy ő akarja; hátrány annyiban, hogy ha a srác hülyének érzi magát a lány mellett, ami könnyen előfordul, akkor valószínűleg lelép..

Ezeket fiúként írtam.

2013. júl. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nehezebb velünk, mert àtlàtunk a pasik szövegein. Volt màr olyan baràtom akit idegesített, hogy okosabb vagyok nàla. Nem arról van szó, hogy okos ès csinos lànykènt nem kellek senkinek, csak nehéz olyan sràcot talàlni aki megfelelő partner.
2013. júl. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nekem csak az okos lányok jönnek be. De persze ez nem egyenlő azzal hogy diplomája van vagy jó tanuló...
2013. júl. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
#7 Ezt honnan szedted, nekem például csak az kéne a hülyékkel nem megyek semmire végül is a vadászat is csak akkor izgalmas ha nehéz. Gondolj bele a szexbe hülye csaj 20x felhúzták, mert mindennek bedől akkor azt már rutinból csinálja, de egy okos csajjal lesz valami +érzés és sokkal egyedibbnek fog tűnni. 16/f
2013. júl. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Az okos lányt szeretem, az okoskodót nem.
2013. júl. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Ez egy érdekes kérdés. A párom művelt és imádja, hogy intelligens vagyok, sok mindenről el tudok beszélgetni, tehát neki bejön ez. Viszont előtte való pasikkal meg nem működött a dolog, nem vagyok okoskodó vagy ilyesmi nem ez volt a gond, hanem hogy ami nekem alapműveltség vagy alaptéma arról nekik fogalmuk sem volt, na ott probléma volt. Azt is hozzáteszem, hogy nekik meg olyan dolgok voltak alaptémák amikről nekem nem volt fogalmam: pl valóságshowk, DJ-k stb... tehát ilyen szempontból meg én nem voltam elég okos :D de nem is bánom. A másik probléma meg az volt, amikor nem ismerik azokat a szavakat amiket én használok :/ (ne hihetetlen idegen szavakra gondoljatok csak pl: preferál, asszociál stb)

19/L

2013. júl. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!