Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy olyan fiúnak, aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan fiúnak, aki nagyon okos, bejönnek a szintén okos lányok?

Figyelt kérdés
Na, ez most elég hülyén hangzik, de az a lényeg, hogy a srác hatalmas koponya, olyan logikával, hogy állam a földet veri néha. Nem tudom, hogy neki tetszene-e, ha én is kimutatnám a tudásomat? Ezzel lehetne neki imponálni?
2012. szept. 22. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nemzavarná, jobb egy szép értelmes barátnő, mint egy sötét sőke aki csak a szexre jó.
2012. szept. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hidd el, nem tudsz imponálni. Rossz érzés, ha butábbnak érzem magam a nőnél. Pont nemrég tapasztaltam, és durván alárendeltnek éreztem magam, annyira okos, művelt volt a lány. Pedig én sem éreztem magam eddig hülyének.
2012. szept. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor neki ez így a jobb felállás? Mármint hogy ő az okosabb? (Engem amúgy nem zavar, sőt, ezt is imádom benne.)
2012. szept. 22. 18:47
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, hagyd meg az okosabb szerepét neki. Nem kell a butát játszani, csak hadd villogjon ezzel.
2012. szept. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a fiútól függ van akinek igen. Az én ismeretségi körömben az ilyen srácokban van egy ilyen "mindent én tudok jobban" hozzáállás, nekik nem
2012. szept. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 BlackSword ***** válasza:
Aki tud, az nem vág fel vele... És igen, bejön... Én jó vagyok fejben, és ki nem állhatom a primitivizmust... Egy jó "eszmeharcot" viszont annál inkább a párommal...
2012. szept. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 VVMMvvmm ***** válasza:
Csak a buta,hiú ember nyavajog azon ha valaki okosabb.
2012. szept. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Személyfüggő. Van aki szeret értelmes nőkkel társalogni, mert nehéz olyat találni. Van akinek meg kisebbrendűségi komplexusa van (a buta lányokat szereti).


Ne stratégiázz, önmagad add. Rossz, ha egy kapcsolat úgy kezdődik, hogy színészkedsz. Ne erőltess semmit.


Meg aztán ezek is elég laza fogalmak, hogy ki mitől okos. Kb mindenki annak hiszi magát.

2012. szept. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak légy önmagad! legyél annyira okos mint ahogy szoktál. Mármint hogy ne kezd el emiatt okoskodni meg ilyenek:D
2012. szept. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!