Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, bejönnek nektek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fuuton kérdése:

Lányok, bejönnek nektek az okos és értelmes srácok?

Figyelt kérdés

Írjátok már a hsz- végére, hogy hány évesek vagytok.

Leginkább lányok válaszát várom :)


2011. nov. 16. 20:54
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
31%
Az ész egy lánynak se számít, bármit is írnak, csak a külső meg a pénz.
2011. nov. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
52%
Ha okos és értelmes lennél, akkor nem kérdeznél ilyeneket.
2011. nov. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
60%

Igen. Ha humoros is, már félsiker. :DD

16/L

2011. nov. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:

Kedves első,nagyon elvagy tévedve.:)

Nyilván bejön.

20l

2011. nov. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

20:57

Jót röhögtem.

Amúgy meg azért kérdeztem meg, mert ha eddig nem tudtad volna ez a weboldal arra van, hogy kérdezz.

2011. nov. 16. 20:59
 6/38 anonim ***** válasza:

Mi számít okosnak?

Nálam az lenne a lényeg, hogy lehessen vele mindenről beszélni és figyeljen rám. Ehhez nem kell diploma se. Az a lényeg, hogy ne egy bunkó fazon legyen, aki felszínes.

Legyen értelmes, normális, de ne legyen az túl tudományos se.

21 l

2011. nov. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
Ahogy én tapasztalom, nagyon sokat számít a kommunikációs képesség. Hiába vagy nagyon okos, ha nem tudod megfelelően előadni magad. Ez a helyzet velem is; nem nagyképűségből mondom, de nem vagyok híján intelligenciának, viszont annyira nehezen nyílok meg, és olyan feszült tudok lenni bizonyos szituációkban, hogy az előny, amit az értelem adna, rögtön el is vész. :|
2011. nov. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

Én nagyon rugalmas tudok lenni.

Ha kell egész mélyen is bele tudok merülni a dolgokba, ha pedig a helyzet úgy kívánja, akkor csak hétköznapi szinten.

2011. nov. 16. 21:04
 9/38 A kérdező kommentje:

Nekem annyira nem gond, az hogy nem tudom kifejezni magam.

volt nyelvvizsgán a napokban, és eléggé izgultam, aztán valahogy kikapcsoltam magamban az izgulást (nem tudom hogyan, de sikerült megismételni felelésnél :D) és utána meg tök laza lettem.

2011. nov. 16. 21:07
 10/38 anonim ***** válasza:
Persze. Senki sem akar egy totál h*lye fiúval együtt lenni. A humor nálam is a legfontosabb tulajdonságok közé tartozik. Ha az megvan onnantól már nem nagyon lehet elrontani :D
2011. nov. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!