Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire ritka lenne, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire ritka lenne, ha egy lány okos és szép egyszerre?

Figyelt kérdés

Remélem nem tünök majd túl önfényezönek a kérdés alapján, de nyolván saját tapasztalat miatt teszem fel. Nos, ma olvasgattam a buszon, majd miután letettem a könyvet, a szemközt ülö férfi megkérdezte, mit olvasok. Elbeszélgettünk kicsit a könyvröl, majd azt mondta, ne értsem félre, mert van párja, de öröm egy természetes, csinos fiatal lányt látni, aki mèg értelmes dolgokkal foglalkozik.


Nyilván ennyiböl nem vonhatott le igazi következtetést, de - szerencsére -többen megjegyezték már férfi kollegáim közül, mennyire rotja, hogy egy nö egyszerre olyan értelmes és szép legyen, mint én.


Természetesen ez jól esik, igyekszem nem "elszállni" és megörizni ezt az oldala, de ez tényleg olyan ritka lenne? Azt gondolom, hogy sok okos és szép lánnyal találkoztam mâr életemben, söt még a butább ismeröseim között is van olyan, aki rendszeresen olvas, ès akikkel nem csal a divatról lehet beszélgetni.


Tehát nem teljesen értem, hogyha én ennyi okos, kedves és szép lánnyal találkozom, a férfiak miért nem? Nálatok mit takar ez?


2013. júl. 13. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, ritka.
2013. júl. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
másképp látják ugyan azt az embert... egyébként igen.
2013. júl. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Bocsi az elírásokért, kissé nehezen kezelhetö a telefonom billentyüzete.
2013. júl. 13. 21:38
 4/10 anonim ***** válasza:
30%
Egy kicsit még az írásképedre is ügyelhetnél, és akkor egyszerűen tökéletes leszel. :) De nekem elég sokat von az értékedből ez a sok elütés, helyesírási hiba... :P
2013. júl. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mint a fehér holló. Sőt én csak legendákat hallottam szép és okos nőkről.
2013. júl. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igazat mondott az utastársad. Ritkaság!
2013. júl. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

En is sok okos es szep novel talalkoztam.

25/N

2013. júl. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én mostanában intelligens férfiakkal nem találkozom. A jóképűségről itt még szó sincs.
2014. febr. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem annyira ritka azért, csak a férfiak hajlamosak inkább a szép, de buta lányokat észrevenni.
2014. febr. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nagyon ritkaság ilyen lánnyal találkozni,meg hát senkinek nincsen az arcára írva,hogy ő milyen.Továbbá a lányok nagyon zárkózottak a mai világban,meg ismerkedni se nagyon lehet velük,mert félnek meg hát a jóképűekkel állnak csak szóba a legtöbb esetben.

Szóval ez bonyolult kérdés,kívülről nem látni senkiről hogy milyen.Ez a legnagyobb baj igazából,rólam is kívülről annyi ostobaságot gondolnak,közben meg egyáltalán nem igazak.Megismerni viszont nem akarnak,mert nem túl nyitottak sajnos a legtöbben az új emberi kapcsolatokra.Pedig én bizony az vagyok,akiben meg lehet bízni és lehet rám számítani.

Látod ha tudnák az emberek ezt rólam,akkor biztosan sokkal többen nyitnának felém,de így meg nem is érdeklem őket kb.

2014. febr. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!