Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondott ilyet a magasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondott ilyet a magasságomra?

Figyelt kérdés
Neten ismerkedtem egy férfival, aki nem akarta elhinni, hogy 177 cm vagyok, mert ő alacsonyabb nálam. Ezen pattogott, beszólogatott. Előtte írtam neki, hogy engem zavar, hogy ő jóval alacsonyabb, és utána írta, hogy a képeken alacsony vagyok. Érdekes, hogy mindenki azt mondta eddig, hogy túl magas vagyok. Miért kell bele kötni ilyen dologba?
2013. júl. 13. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert az emberek marhák, épp ma jöttem rá. Én is az vagyok.
2013. júl. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Mert nem érzi magát elég jónak hozzád az által, hogy alacsonyabb nálad. Amolyan beépített önvédelmi mechanizmus.
2013. júl. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Froncsi ***** válasza:
Kötekedő alkat, aki nem tudja elfogadni, hogy magasabb vagy nála. Keress egy hozzád illő embert
2013. júl. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ha alacsonyabb nálad, akkor elég sokakat fog zavarni

keress olyat aki legalább olyan magas, mint te

ők nem fognak belekötni

2013. júl. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kisebbségi komplexusa van oszt ennyi, beléd köt, mert még egy csaj is magasabb nála (és ezt szégyennek éli meg, és azt hiszi, hogyha leolt akkor ő lesz "fölényben"). Nem tehet róla, egyszerűen csak lelkisérült.
2013. júl. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Féltékenyek rád hogy te magasabb vagy nála nő létedre.
2013. júl. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért mondta ezt, mert zavarja, hogy nincs nálad esélye. Innentől nincs mit veszítenie, kész.
2013. júl. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez nem magasság kérdése hanem ostobaságé. Dustin Hoffman is alacsonyabb a feleségénél, mégis jól elvannak.
2013. júl. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 165 cm magas vagyok, de nem haragszom a nálam magasabb nőkre, maximum elszomorodok, ha nem kaphatom meg, de sose adom fel egykönnyen. Jelenlegi párom 172 cm, sose piszkáltam, amiatt, hogy magasabb nálam, inkább dicsértem a szép hosszú combjait, a szép alakját és sikeresen meghódítottam. Aki amiatt, hogy alacsonyabb nálad, piszkál, lehet szépen elküldeni a PÍ-be! 24F
2013. júl. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!