Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni? Keresek 4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Whoviangirl kérdése:

Tudnátok segíteni? Keresek 4 fiút akikkel az ábrahámhegyi strandon találkoztunk.

Figyelt kérdés
Tegnap délután 3 barátnőmmel az ábrahámhegyi strandon megláttunk 4 16 körüli fiút, akik ott labdáztak meg napoztak. Egyiküket azt hiszem Mikinek hívták. Amikor indultak, intettünk egymásnak, én puszit dobtam egyiküknek, ők pedig lepacsizták, aztán ketten visszajöttek, és elhívtak minket a ma esti strandbulira. Mondták, hogy ők is pestiek. Sajnos a buliba nem tudtunk elmenni vissza kellett ma jönnünk Budapestre, de nagyon szeretnénk megtalálni őket, nagyon szimpatikusak voltak:) Aki tud, kérem segítsen!
2013. júl. 14. 00:28
 1/7 anonim ***** válasza:
jaj istenem...
2013. júl. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azóta már találtak jobb csajokat, bocs.
2013. júl. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, hogy ilyen segítőkészek vagytok:)
2013. júl. 14. 00:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért itt kérdezed ? nem értem.
2013. júl. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én is budapesti vagyok, 20. inkább írj nekem ;)
2013. júl. 14. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Osszátok meg facebookon. :)
2013. júl. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 brokenbone ***** válasza:
én vagyok a Miki és bocs de csőb*zi vagyok szóval kösz a bulit.
2013. júl. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!