Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most hogy bevallottam önmagamn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most hogy bevallottam önmagamnak a meleg érzéseim, hogyan kezdhetném el a dolgot?

Figyelt kérdés

Nagyon rég óta tudtam ezt magamról (általános első óta), hogy vonzanak a fiúk is a lányok mellett. Egészen egyszerűen nem tudtam szembenézni ezzel az egésszel. Szégyeltem önmagam és el akartam ásni az ilyen jellegű gondolataimat, de most már boldog vagyok, mert őszinte lettem.


Egészen eddig csak 1 barátom tudja a rólam a dolgot és Édesapám. Apa nagyon megértő volt, viszont érezte rajtam a dolgot, így nem érte különösebb meglepetésként.  Amennyire lehet titkolom a dolgot, nem szeretném mások előtt ezt felvállalni mert ezt szigorúan magánügynek érzem, ilyesmihez senkinek semmi köze.


Azon gondolkodom, hogy itt a nyár és szeretnék végre egy fiú társat magamnak, mert eddig csak barátnőm volt, de csak azért mert akkor még nem szerettem volna bevallani magamnak a dolgot. Sajnos nem tudom hogy hogyan lehetne kivitelezni, mert még a szüleimmel élek, illetve azt szeretném hogy egy ismerősöm se tudja meg rólam a dolgot. Egy megértő társat szeretnék akivel jókat tudnék beszélgetni és megértenénk egymás érzéseit!


Olyan emberek, akiknek van ebben tapasztalata! Ti mit javasoltok nekem?


2013. júl. 14. 04:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az fontos lépés, hogy te magad elfogadtad magad. Ez a legfontosabb igazából ahhoz, hogy egyáltalán bármit is léphess azon az úton, hogy boldog légy :)


Innentől kezdve jól látod, előtted a lehetőség... Persze nem lesz egyszerű, sőt, nehezebb lesz szerintem, mintha lányt keresnél (bár én leszbikus vagyok, lehet meleg srácoknak könnyebb)... de ha ez az, ami igazán boldoggá tenne, akkor megéri.


Szerintem eleinte próbálkozz ilyen oldalakon, ahol hasonló beállítottságú emberekkel beszélgethetsz.. esetleg barátkozhatsz is szimplán eleinte. De persze vannak ilyen helyek élőben is, bár ezekről nekem nem túl jó tapasztalataim vannak.

2013. júl. 14. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hát hány éves vagy?

nincs olyan fiú barátod, aki meleg? vagy akit a lelkitársadnak tudnál elképzelni?

2013. júl. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok, Budapesten élek.
2013. júl. 14. 13:06
 4/6 anonim ***** válasza:
én elmondtam egy barátnőmnek. aki elvitt meleg szórakozóhelyekre meg pubokba. egyedül nem mertem volna, nagyon sokat segített mert a netes ismerkedést hamar feladtam.
2013. júl. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vigyázz magadra,nem lesz könnyű normális meleg srácot találni,nem mondom hogy nincs de általában csak sexet akarnak!!
2013. júl. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

tudod én keresztény vagyok, és hitem szerint nem helyén való a homoszexialitás, én még is azt mondom, hogy keress egy fiút, és próbáld meg vele. nem azt mondom, hogy szexuális kapcsolatot létesíts vele, de szerintem nagyon sokat segítene neked ha lenne egy ember aki megért téged, akivel mély beszélgetéseket tudnál folytani. mivel azt írtad, hogy eddig csak barátnőid voltak, gondolom nem is tudod még, hogy milyen érzés egy fiúba szerelmesnek lenni, stb. ezért majd akkor fogod megtudni, hogy tényleg meleg vagy-e, és hogy tényleg erre vágysz-e, ha kipróbálod.

remélem találsz egy lelki társat, akivel egymást tudjátok építeni. őszintén szurkolok neked :)

tegnap 9:45-ös

2013. júl. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!