Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most meleg vagy nem?

Figyelt kérdés
16 éves fiam regisztrált egy meleg társkereső oldalon fényképpel felvállalva magát. ő biszexuálisnak vallja magát és azt mondja nem tudja eldönteni hogy most mi van. tudtommal még nem volt senkivel szexuális kapcsolata. a kérdésem az lenne, hogy létezik hogy vki csak "kipróbálásból és unatkozásiból" csinálja ezt vagy tényleg meleg ugyanis a szerelmet pedig lánnyal tudja elképzelni.örülnék ha vki saját tapasztalatáról írna de legalábbis aki átérzi a "kérdésem". köszönöm.
2013. júl. 13. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Ő biszexuális. És nem meleg.

Ami azt jelenti, hogy fiúkkal és lányokkal egyaránt létesítene vagyis vágyik szexuális kapcsolatot létesíteni.

Viszont ahogy írod, a szerelmi kapcsolatot-párkapcsolatot jelenleg lánnyal tudja elképzelni.

De szexuálisan a fiúkat sem zárja ki.

De nem meleg, mivel nem csak a fiúkhoz, hanem a lányokhoz is vonzódik.

2013. júl. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez inkább "kipróbálás" szerintem. Érdekli a dolog, de lehet, hogy rendes helyzetben hirtelen megundorodik a dologtól.


Gondolom úgy érzi perpill el tudja magát képzelni nővel - és fiúval is. Az is lehet később is így lesz vele.


Ha jól értem a szerelmet csak lánnyal tudja elképzelni, ezt írtad - ezt ő mondta? Ha így van, akkor egyértelműen semmi extra, csupán érdekli milyen ez a dolog. Ilyenkor szerintem nem "tényleg meleg".

2013. júl. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és ehhez nekem mint szülő "asszisztálnom kell"?nem tudom hogy tiltsak vagy becsukjam a szemem vagy mi?hogy kell ezt kezelni??
2013. júl. 13. 23:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha eltiltod, azzal csak a kapcsolatotokat rontod el. Mert te is tudod milyen egy tini, ha valamit megtiltanak neki, akkor csak azért is megteszi. És biztos lesz rá alkalma, hisz nem tudod őrizni 24 órán keresztül.

Én azt tudom javasolni, hogy hagyd meg neki a lehetőséget, majd rájön úgyis, hogy mit is akar pontosan. Ha fiúkkal is akar lenni, úgyse tud ellenállni a dolognak.

2013. júl. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy egy srác ezzel "égetné" magát ha nem lenne igaz. ha biszex akkor biszex. még nem tudja eldönteni, majd eldönti:D
2013. júl. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!