Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lett ennyire általános,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett ennyire általános, hogy valakit páwának neveznek?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy 2013-ban ott járunk, ha egy férfi ápolt (normálisan vágja a körmét, rendesen tisztálkodik, nem úgy mint egy mocskos csöves), az már páwa, ami mindenki szemében szánalomra utal.

Szóval én nem tartom magamat páwának, de tényleg kicsit se, mégis el akarják velem hitetni hogy az vagyok. Szerintem ez elég nagy probléma, ha egy fiúnak van ízlése öltözködni (tényleg ne gondoljatok itt rózsaszín ingekre, meg legdrágább cipőkre) már le kell b*zizni, meg mindenféle előítélettel illetni. Miért van ez?

Egy kis off: MR Busta ominózus videoklipjében LILA SUPRA SAPKÁT ÉS PÓLÓT VISEL, de ő beoltja az összes páwát, mondván ő az atyaúristen.


2013. júl. 14. 04:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
biztos van benne igazság
2013. júl. 14. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Nem kéne esetleg az önismeretedet átértékelned? A kritikáknak mindig van alapja, még ha nem is minden igaz.
2013. júl. 14. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Egybe válaszolok mindkettőtöknek:

Itt most nem csak rólam van szó! A fiatal társadalomban ha valaki igényes mer lenni, már nem hetero:|

És én azt elfogadom, hogy páwának tartanak, mert lehet hogy annak nézek ki, de ezzel együtt elásom magam a társadalom szemében 0_0

2013. júl. 14. 04:46
 4/26 A kérdező kommentje:

Ezen felül pedig nem a kérdésemre válaszoltatok.

Az a kérdés lényege, hogy ha valaki mer egy kevés pénzt ölni az öltözködésébe, már társadalmilag söpredék lesz! Ez miért van? Nem vagyok kíváncsi ilyen válaszokra hogy "egy férfi ne öltözködjön divatosan mert az nem férfi". Ez a válasz nonszensz

egyébként még nem írtam 17/F

2013. júl. 14. 04:51
 5/26 anonim ***** válasza:

1. Én is ápolt vagyok, heti többször mosom a hajam, és a sport miatt folyton röviden kell tartsam a körmeim. Fürdés, fogmosás, dezodor meg alap. Ettől nem lesz senki páwa, de még csak kevésbé férfias sem.

2. Miért volna söpredék az, aki sokat költ (már aki megtehet) ruházkodásra? Egy jobb minőségű öltöny rengeteg pénzbe kerül, nem beszélve a különböző ingekről, nyakkendőkről.

3. Azt mondod, aki divatosan öltözik, az már b*zis. Hát nézd, tudtommal a ma divatos cuccok a három számmal kissebb feszülős póló, és a vékony szárú csőnadrág, természetesen seggalá letolt, boxervillantós viselettel.

Könyörgöm, a csőnadrág nagyon jól áll... egy csajnak. Igen, szerintem is a szűk nadrág ultrab*zis. Az meg megint más kérdés, hogy akinek van egy kis izom a lábán, arra rá se fér. Legalábbis egyszer-kétszer én is felpróbáltam, de szörnyű! A kivillanó férfisegg divatot meg nem is firtatom, régen is a b*ziság jele volt, és ma is.

Véleményem szerint nem a tásadalommal van gond, hanem a Te önkritikáddal kedves kérdező. Ha úgy öltözöl, mint egy páwa, akkor nem divatos, hanem páwa vagy.

A kérdésed olyan, mintha valaki azon sírna, hogy ha fekete cuccokban, és bőr szerkóban járkál, már rögvest rockernek nézik.

Akár elfogadjuk, akár nem, azért a ruha teszi az embert.

2013. júl. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:

Az előző válaszoló mindent jól kifejtett, azt hiszem már nem nagyon tudom mivel kiegészíteni.


Lehet igényesen kinézni a mai divat követése nélkül is. A csőnadrág, letolt gatya tényleg nagyon visszataszító. Főleg mikor a csőgatyát tolja le a gyerek és a seggét kell néznem egész órán...(előttem is egy ilyen gyöngyszem ül pont) Ezzel csak céltáblát csinálsz magadból és nem is csoda ha kiszemelnek és jelzőkkel illetnek. Nem értem miért nem jó a normális szabású, nem csőgatya (aminek nem tolod le az ülepét) Szerintem teljesen normálisan néznek ki benne a fiúk, sokkal normálisabban áll az minden srácnak.


A másik az a tömeghaj... Középen meghagyja, kétoldalt lenyírja...Na attól az ecsethajtól egyenesen a falnak megyek. Ha az előző válaszoló és az én kommentemben álló "tulajdonságok" közül egyiket sem látod magadra illőnek, akkor nem jogos a megítélés a környezeted felől.


17/L

2013. júl. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Mindent elmondtál, csak azt nem, hogy hogyan öltözködsz. Én is adok magamra, nem éppen olcsó ruhákat veszek fel, de még sose mondták rám, hogy páwa vagyok.

Az meg hülyeség, hogy elásod magad a páwasággal. A sok felszínes gyökér erre bukik, náluk lehet sikered...

Tipikus páwa márka a DC, a Vans, meg a többi nyomorékság amiket mostanában minden srácon látsz.


A hajadról se írtál semmit, pedig az is elég jellegzetes a páwa társadalomban. Oldalt felnyírt, fent meghagyott, vagy ecset, esetleg szopottgombóc haj.


Az a te hibád, ha lepáwáznak. Én is igényes vagyok, naponta fürdök (van, hogy többször), naponta mosok hajat, dezodor, izzadásgátló alap, 2-3 féle parfüm közül válogatok, és elég drága ruhákat hordok. (3500-4000ft/póló pl.)


És szerintem a páwáknak egyeltalán nincs ízlése öltözködni... Mindegyik egy tucat mintára magára dobálja azt a sok sz@rt, de egy öltönyt nem tudnak maguknak választani, azt meg rossz nézni, ahogy viselik azokat. És Isten óvjon attól a páwától, aki még a nyakkendővel is bepróbálkozik...


15/f

2013. júl. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Ki beszélt itt szűk csőgatyáról?:D Életembe egy olyanom volt, de alig bírtam benne mozgatni a lábam, ezért ma is bő farmert hordok... a gatyámat meg sohasem húztam ki
2013. júl. 14. 12:47
 9/26 A kérdező kommentje:

A külsőmről meg annyit:

-a hajamat szoktam belőni, de sehol sincs felborotválva

-2 féle pólót hordok: fehéret és feketét különböző mintákkal (kb 10ből 1nek van kivágva a nyaka egy nagyon picit)

-Hidegben normális szabású farmert veszek, nyáron meg rendes szabású rövid farmert

-Egy supermanes conversem van és egy fekete dc

-Ezen felül ha bulizni megyek (mert szoktam kéthetente, ez is páwa tulajdonság) akkor felveszek egy ehhez hasonló kabátot, csak sokkal vékonyabb

[link]

2013. júl. 14. 12:56
 10/26 anonim ***** válasza:

A bulizás mióta páwa tulajdonság? Teljesen normális dolog. Én is járok bulizni, mégse vagyok páwa szerintem.

Viszont ez a kabát nekem nagyon nem bejövős, inkább vennék fel egy pulcsit.


15/f

2013. júl. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!