Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikusnak néznének az emberek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusnak néznének az emberek?

Figyelt kérdés

Nem szoktam fiúkkal lógni (de nagyon szeretnék), sok lánybarátom van, így csak lányokkal látnak, illetve csak lányokkal vannak képeim Facebookon. Van egy barátnőm akivel sok képet teszünk fel Facebookra de csak mert szeretünk fényképezni. Még nem volt barátom de megnéznek az utcán és nem vagyok egy nagyon csúnya antiszoc lány. Megmondom ha egy lányt szépnek találok (nem neki csak úgy észrevételként, elismerésként a többieknek) de ugyanúgy megmondom ha egy helyes fiút kiszúrok valahol. Ugye most emiatt nem néznek az emberek leszbikusnak?

15L


2013. júl. 14. 16:13
 1/7 A kérdező kommentje:
Mármint belegondoltam hogy mi lenne ha az lennék de nagyon elundorodtam meg minden szóval nem vagyok az de megijedtem hogy annak néznek miközben nem vagyok az.
2013. júl. 14. 16:14
 2/7 Froncsi ***** válasza:

Azt hittem a nők azt csinálják, amit te is írtál.

Nem ezt csinálja minden nő???

2013. júl. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Végülis de, szerintem is normáis.
2013. júl. 14. 16:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha igen, az az ő bajuk, viszont te egy nagyon normális barátnője leszel egyszer egy srácnak.
2013. júl. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
Minden tinip*csa ezt csinálja mostanában... szóval inkább annak néznének. Megjegyzem: jogosan.
2013. júl. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
jézus ettől miért lennék tinipi*csa? nem OLYAN képeket teszünk fel csak úgy hogy egymás mellett állunk és ennyi.
2013. júl. 14. 16:26
 7/7 anonim ***** válasza:

Felesleges paranoia. Főleg ennyi idősen

22/L

2013. júl. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!