Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokkal jobb lenne leszbikusnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokkal jobb lenne leszbikusnak lenni nem?! : DD

Figyelt kérdés

Annyi csalódásom volt már pasik terén,voltam már szerelmes,de mindig átvertek a pasik,kihasználtak.

Azon gondolkoztam,hogy mi lenne ha leszbikus lennék.Szerintem sokkal jobb lenne,egy csaj jobban megértene,gyengébb lenne hozzám stb.

Ti hogy gondoljátok? nem gondolkoztatok még ilyenen??


2010. okt. 11. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
de.
2010. okt. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Volt már, persze én arra gondoltam, mennyivel egyszerűbb lenne, ha bu... homi lennék, és h mennyivel jobban élvezem a férfi társaságot. Persze aztán leült mellém 1 lány, és azonnal megváltozott a véleményem:) 23/F
2010. okt. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
7%
2 eve vagyok leszbikus. Nagyon jo!
2010. okt. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is itt vagyok!!! :)

22/L (leszbikus)


Hány éves vagy és merre laksz? :D

2010. okt. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
legyél b*zi nyugodtan, f*szt se érdekelsz sz*rgombóc.
2010. okt. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én is szoktam ezen gondolkodni,a nök jobban tudják,h mi kel a nönek minden téren:)20l
2010. okt. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ilyenen én is gondolkozom néha,mert nem találok számomra megfelő pasit :S

Lányból meg elég sok értelmeset találni, b.nőim között is vanank tök jó fejek, bár rájuk nem tudnék úgy nézni....


De már megfordult a fejemben,hogy kikéne előbb probálni egy lánnyal pár dolgot, érdekesen és emlékezetes lenne életem első csókja egy lánnyal ;)

Bár nem tudom ,hogy mi lenne a vége, de én pl,ha találnék rá alkamlmas személyt kiprobálnám :)

A későbbiek meg eldölnének, ráadásul én egy fiús lány vagyok, sportolok meg melegítőt hordok, utálom a szoknyát :D

19 egy északi megyéből.....

2010. okt. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!