Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondol anyukám leszbikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondol anyukám leszbikusnak? 14/L

Figyelt kérdés

Szóval kezdjük ott hogy sose voltam lányos,mindig is inkább fiúsabban öltözködtem tavaly nyarat kivéve akkor kicsit nőiesebb lettem de rájöttem hogy nem illik hozzám,tehát újra kicsit fiúsabb lettem és őt ez rettentően zavarja.Állandóan hisztizik,hogy ez nekem nem áll jól és hogy nézek ki benne meg hasonlók..Nem tudom vele megértetni hogy nekem ez tetszik,ebben találom meg önmagamat.Azt mondta így sosem lesz barátom,és egy fiúnak sem fogok kelleni. Pedig annyira nem vagyok fiús...Cicanadrágot is hordok,és azért nem nyakzáras pólóim vannak.És azt is mondta,hogy biztos azért akarok ill.azért öltözök ért mert :

1) Hogy őt idegsítesm ezzel (???????:|)

2)Mert fiúnak képzelem magam,illetve azzá szeretnék válni

3) Leszbikus vagyok.


De miért?! Nekem ez annyira rosszul esik.Nem tudom hogyan értessem meg vele hogy nem így van! Én ez vagyok..Miért fáj neki ??



2012. aug. 30. 16:38
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat a hibákért,illetve a fogalmazási módomért csak ideges vagyok és zaklatott... Annyi ideje veszekedünk már ezen. Kezdem nagyon unni,és már az őrületbe kerget..
2012. aug. 30. 16:40
 2/13 anonim válasza:
45%

Gondold magad Anyukád helyébe. Te mit szólnál hozzá ha a lányod fiúsan öltözködne? Szimplán csak félt téged :)

Azt, hogy leszbikus vagy azt szerintem azért gondolja, mert szerinte ez az egyetlen "normális lehetőség". És minél hevesebben tiltakozol, annál erősebben hisz mert hát ki senki nem lenne büszke rá ha az lenne. De ne aggódj ha lesz egy fiúd akkor megszűnnek az aggodalmai.


Sok sikert!

2012. aug. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem a ruha teszi az embert. Attól még hogy ez a stílusod, még nem leszel leszbikus. Volt egy osztálytársam középsuliban, a szalagavatós fűzőn kívül sose láttam rajta nőies holmit, mégis van barátja.

Amúgy a fiúkkal hogy állsz? Ha van kiszemelt, akkor kezd el neki mondani hogy mennyire bejön neked, aztán csak megnyugszik :)

2012. aug. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igaz egyszer még,de volt már barátom. És 1 fiúval randiztam is már,csak ő hát...nem kapcsolatot akar,ezért leráztam:) Tehát nem értem..
2012. aug. 30. 16:47
 5/13 A kérdező kommentje:

Kérdezte tőlem,hogy mondta már valaki hogy jól áll nekem ez a stílus? Mondtam hogy igen sokan,és egyből a fejemhez vágta hogy azok is biztos mind leszbikusok ugye?

1 darab barátom van,és neki is van barátja..Haverjaim meg aligha vannak,de ők szoktak dicsérni,viszont egyikük sem leszbikus..Annyira rossz ez így.

2012. aug. 30. 16:48
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg talán egy kicsit változtatni, ha nagyon idegesit anyukád. Pl. egy sokzsebes nadrághoz lehet találni tök jó ingeket, ami mégis nőies szabású, színű. Én ilyeneket hordok, 2 gyerekes anyuka vagyok :D Sose leszek cicababa, de becsszó nem vagyok leszbi, férjem is van :D És őt se zavarja, hogy nem vagyok igazán csajos. Sőt, az esküvőt kivéve rövid a hajam is. A nászéjszaka után már vágattam is le újra, utálom, ha leér a nyakamig :)
2012. aug. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hú, még egy hülye ötletem van :D Irk egy levelet egy fiktív személynek. Kedves Ádám.... vagy Máté vagy mittomén. Hogy mennyire tetszik neked, de nem mered megszólítani blablabla... És felejtsd elöl :) Mondjuk borítékban, szóval annyira ne legyen feltűnő. Persze valami szerelmes borítékot válassz :D Aztán utána persze feltűnően vidd magaddal és dugd el a táskádba :)
2012. aug. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
én is fius típusú vagyok. nem emlékszek hogy hordtam volna valaha szoknyát. és mégi van élettársam persze fiu. ez nem számít hogy öltözködsz. ha te abba érzed jól magad akkor majd megnyugszik anyukád ha lesz kapcsolatod.
2012. aug. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hello :) Én is fiúsan öltözködök:D deszkás cipőt hordok és én is egyszer kipróbáltam a csajosan öltözködést de egyszerűen utáltam az nem én vagyok és nekem is mindig mondja anyum h miért nem vagyok csajos mint a többi lány? Én meg mindig mondom mert a többi lány egy pláza pics@ és meg mindig kérdezi miért nem vagyok többet az utcán a haverjaimmal de neki nem tetszenek a barátaim pedig ők nem is fiúsak csak cigiznek de attól még lehetnek normálisak de nekem szerencsére anyum nem mondja azt h lezbi vagyok. Valakinek ez a stílusa és?! Senkinek semmi köze nincs hozzá :) A te tested a te ruhatárad minek szólnak bele?! :) Na ennyit akartam:) Üdv.:egy 13 éves lány aki fiús.
2012. aug. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jah és amúgy szerintem annyira ritka az ha egy csaj fiúsabb főként mostanság mert már a 11-12 évesek is magassarkúkat hordanak. Ez pont különleges ha egy lány fiúsabb előző voltam a 13 éves :D
2012. aug. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!