Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérek segítséget egy romantiku...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérek segítséget egy romantikus otthoni felejthetetlen évforduló ötleteire 2. évefordulónk lesz és nem találkozunk csak hétvégén mert dolgozik a párom gondoltam meglepem . ötleteken várom? 20/l

Figyelt kérdés
2013. júl. 15. 00:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Hagyd aludni? Én kb ezt kérném az évfordulónkra :)
2013. júl. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy aludni szeretne mikor haza jön.. mindíg rám veti magát ;) .. csak valahogy felejthetetlenné szeretném tenni...
2013. júl. 15. 00:08
 3/7 anonim ***** válasza:

Jó, úgy értem, hagyd hogy kialudja magát :)


Valójában teljesen mindegy, egyéni legyen, magadtól találd ki, mert azt fogja értékelni.

2013. júl. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
valójában kis pezsgőre gondoltam , kis fűzővel .. és ilyesmi...
2013. júl. 15. 00:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Az jó. Főleg ha már az lesz rajtad, amikor hazaér, és rádveti magát.. eláll a lélegzete is :)
2013. júl. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen úgy gondoltam énis ráveszem a köntösöm és majd ha alá néz :)... kivasalom a hosszú szőke hajam azt is szereti És egy kis smink fekete fűző combfix .. kis pezsi remélem tetszeni fog neki.. ilyet még nem csináltam vele mert 2év után is szégyenlős vagyok előtte ilyen ruhákba..
2013. júl. 15. 00:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyszer kibirod, meg még el is pirulsz hozzá... Belegondolni is szörnyű :)
2013. júl. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!