Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki vagy ne?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akibe szerelmes vagyok már régóta, de ő ezt persze nem tudja. Régebben "kavargattunk", viszont már nagyon rég nem beszéltünk. Arra gondoltam, írok neki valamit, mert nagyon hiányzik. Vagy ez rossz ötlet és hagyjam? Igazából azt sem tudom, mit írhatnék.
2013. júl. 15. 01:42
 1/9 anonim ***** válasza:
ha tényleg tetszik írjál neki,beszélgessél vele aztán ha úgyérzed hogy elég szoros a viszonyotok vagy éppen viszonozza akkor vald be neki mit érzel.(persze ez nem szükséges,csak ha úgyérzed ő is többet érez)
2013. júl. 15. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ird neki hogy hianyzik es jo

volna beszelni.

2013. júl. 15. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Olyan gyáva vagyok, nem merek. Félek, hogy nem kíváncsi rám. :(
2013. júl. 15. 01:48
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha régen jól elvoltatok akkor biztosan most is szivesen beszél veled.
2013. júl. 15. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ne félj .. csak egyszerűen kezdjél el vele beszélgetni ..mond meg neki hogy régen beszéltetek már és gondoltad rá írsz ..megkérdezed mi van vele .. és stb.
2013. júl. 15. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van vesztenivalód? Nincs. A tudatlanság meg a legrosszabb dolog, szóval írj neki.
2013. júl. 15. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Honnan ismeritek egymást? (oszt.társ/évfolyamtárs,stb.)

Nyugodtan írj rá, mindenkinek jólesik ha gondolnak rá.:))

publikus, hogy melyik megyében laksz?

2013. júl. 15. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Írj rá!!!! mit veszíthetnél? én nagyon sokat veszítettem, hogy nem mertem egy lánnyal beszélgetni, pedig lett volna esélyem, jóban voltunk, és tessék, erre most más palival van. Tudom, nehéz ráírni, ha annyit írsz, hogy szia, miújság? :), onnan már menni fog minden magától, hidd el. :)
2013. júl. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Írtam, de választ nem kaptam.. :')
2013. júl. 15. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!