Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit írjak egy lánynak facebookon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak egy lánynak facebookon?

Figyelt kérdés
Van egy évfolyamtársam aki már régóta tetszik, de nem tudom hogyan mondjam el neki az érzéseimet. Naponta találkozunk a suliban, csak a szünet miatt most sajnos személyesen nem tudok beszélni vele, pedig most jutottam el oda, hogy rászánom magam, mivel egyre többet gondolok rá és róla álmodok. De a kudarctól is félek. Mi van akkor, ha nem szeretne összejönni/találkozni velem? Félek, hogy nem sikerül és utána cikinek érzi azt is, ha beszél velem. 13/F
2013. júl. 11. 14:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Írj rá szimplán, érdeklődj felőle (milyen volt a napja, hogy van mostanság, hogy telik a nyara ) stb.

Jönni fog magától.

2013. júl. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
13/F ? hmm, szerintem maradj a seggeden
2013. júl. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
szerintem ha az évfolyamtársad akkor még biztosan nem akar barátot mert még fiatal! várj!
2013. júl. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Most azért, mert 13 éves le kell ugatni? Kivételesen tud helyesen írni, lehet értelmiség.
2013. júl. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
13 évesen ne próbálj csajozni:D
2013. júl. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kecske.
2013. júl. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez a nektek se volt semmi 13 évesen, neki se legyen... Én személy szerint ilyenen nem gondolkodtam, inkább érettebb felfogást jelent ez, stb, de ne is segítsétek ki!

Kezdj el vele beszélgetni, csak szimplán, érdeklődőn, mert ugye meg szeretnéd ismerni... Ha úgy érzed, hogy egy jó, nagyon jó beszélgetést hoztál össze, akár aznap, vagy másnap el is hívhatod, hogy megismerd személyesen...

Add önmagad, ne csak a kudarccal törődj, mert még 2 év múlva sem fogsz elég bátorságot magadon szedni, hogy ráírj, addig meg már tuti összeszed valakit... Kudarc mindig lesz, de gondolj bele sok lányt fogsz még az életedben megismerni, meg pár év, középsuli, ott megint új lányok lesznek ;)

2013. júl. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Természetes dolgokat, hogy vagy, milyen volt a napod stb...


egyébként meg ne mondjátok már, hogy ti nem csajoztatok már 13 évesen....

2013. júl. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszi!

Az a helyzet, hogy ismerem személyesen 3 éve, néha beszélgetünk is.

2013. júl. 11. 15:09
 10/13 anonim válasza:
Szia szépségem, ma este megyünk inni, jössz te is?
2013. júl. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!