Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, ha ti mentek el előbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ha ti mentek el előbb szex közben, mit csináltok?

Figyelt kérdés
hogy "korrigáltok"?
2013. júl. 15. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Eddig még nem volt ilyen problémám, de ha lenne akkor marad a nyalás-ujjazással "korrigálás" :) 23/F
2013. júl. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha elmegyek a házból az azt jelenti, hogy nem kell többé a csaj.
2013. júl. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Gondolkozz egy kicsit.... Van kezed, és nyelved is gondolom....


27/N

2013. júl. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 -=Koldus=- ***** válasza:
Addig csinálom tovább míg el nem megy Ő is.
2013. júl. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Úgy értem mit csinálnátok akkor, ha FOLYAMATOSAN ti mennétek el előbb? Utólag visszaolvasva elég pontatlanul fogalmaztam.
2013. júl. 15. 18:43
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Befordulok a fal felé és alszok.
2013. júl. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nos, ez nálunk lehetetlen, mert a barátom nem engedi, hogy csináljak vele bármit is, vagy leállít, míg ő el nem élveztet.

Egyszer-kétszer fordult csak elő, hogy annyira fáradt volt, hogy nem tudott uralkodni magán, aztán aludtunk is (szegény nem győzött elnézést kérni, én meg csak mosolyogtam rajta). Másnap reggel viszont kielégített.

2013. júl. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!