Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Én mindig várom azt a kirobban...

Én mindig várom azt a kirobbanò, nagyon erős mocorgást amiről sok kismama beszél, de nekem semmi! Be-be jelentkezik a babám egy kicsit és annyi! Kinek ilyen nyugis a babája?

Figyelt kérdés
Ha mozog akkor is gyengèn èrzem,pl ma mèg nem is èreztem! 30hkm
2013. júl. 2. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én lányomat úgy kellett felrázni,hogy adjon életjele magáról!Sokszor nagyon megijedtem,mert volt hogy fél napig sem ,,jelentkezett,,.,Nagyon lusta volt.Bezzeg a két fiú?! Ők aztán nem kímélték a ,,berendezéseimet!,, :D
2013. júl. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A lányommal hullámzott a hasam. A fiammal semmi, mocorgott ő de nem úgy. Én is féltem. A lányom most is olyan ugri, hogy néha az őrületbe kerget. A kicsi fiam is mozgékony de nem olyan zabolátlan, tud ülni is nem csak a csilláron ugrálni mindig :D
2013. júl. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amikor terhes voltam én is vártam a nagy hullámzásokat,amik átrendezik a hasam :) de nem jöttek! Párszor volt erőteljesebb rúgás,helyezkedés,egy kezemen meg tudnám számolni. Sokszor meg sem moccant fél napon át,csak a csuklásából tudtam következtetni,hogy minden rendben :D még a vajúdás alatt is csuklott,ez nyugtatott :)
2013. júl. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
* az kimaradt,hogy nekem mellsőfali lepényem volt,úgy tudom ilyen "adottságokkal" kevésbé érzed.
2013. júl. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen nekem is az van mellsőfali, és igen nekem is sokat csuklik!!!!!!!!!!!!!! :)))))
2013. júl. 2. 22:00
 6/6 Lues ***** válasza:
Bár nekem a hátsó falon van megtapadva a lepényem, de... :) A mi kis hercegünk nem kíméli anyucit! Van, hogy hajnalban gondolja úgy, hogy kinyújtóztatja magát és akkor kelni kell! :) Rúgdos, evickél... Mostanában különösen arra specializálja magát, hogy a lábacskáival rúgdossa a gyomrom. Imádom érezni meg látni amit művel, de sokszor már fáj! 33 hkm
2013. júl. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!