Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Októberre kiírt kismamák,...

Októberre kiírt kismamák, hogy vagytok? Voltatok már 12hetes uh-on? Ki derült, hogy ki lakik a pocakotokban? Esetleg mocorgást éreztek már?

Figyelt kérdés
Én holnap megyek,már nagyon izgulok!
2013. ápr. 3. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Voltam 12 hetes uh-n, minden rendben volt. Nem mondta biztosra a nemét az orvos, fiúnak nézte, de hát még ez változhat. :-) Mocorgást még nem érzek, doki szerint kb. 20 hét közelében fogok.
2013. ápr. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Adri1616 ***** válasza:
Sziasztok:-) én jövő héten megyek a 12 hetes uh-ra. Én már érzem a picikémet, feküdnöm kell egész nap ezért minden nem megszokottat észreveszek :-) mint egy kis hal buborékol egész lent . Láttuk őt a héten is kis ficánka jól érzem. Rendesen bukfencezik , amíg néztük végig mocorgott, a kis ujjait is láttuk :-) szerintem egyetértünk abban h ennél szebb dolog nincs a világon <3
2013. ápr. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pár napja elmúlt a hányingerem (bár néhány hányás még azért befigyelt), úgyhogy kezdem visszanyerni az életkedvem. Már voltam uh-n és a doki szerint kislány van odabent. És még semmi mocorgást nem érzek, pedig rugdosódik rendesen. :D
2013. ápr. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem ő a 3. Babám,mintha már érezném néha,de még nem vagyok benne biztos.Remélem holnap megtudják mondani,hogy kisfiú vagy kislány-e.Nekem sincs hányingerem már,a melleim viszont feszülnek,és ma fáj egész nap a csípőm.Honnan vagyunk kismamik?Én szfvárról.
2013. ápr. 3. 22:22
 5/8 anonim ***** válasza:
En is voltam mar 12 heti uh-n es minden rendben volt. Ugy nez ki kisfiu lakik odabent :) Mocorgast kb 2 napja velek erezni. Mint ha kis vibralas vagy ilyesmi lenne ott lent neha. 14 hetes vagyok es elso baba. Lehet meg korai es nem is ot erzem...
2013. ápr. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok, én kedden voltam uh-n, és a doki megnyugtatott minden rendben. Most már csak a vér eredmények végett izgulok picit, remélem ott is minden ok. Szép napot mindenkinek, és szép babavárást! :)

R-27

2013. ápr. 4. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Adri1616 ***** válasza:
Én Dunakesziről írtam :-)
2013. ápr. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
04.15-én megyek majd uh-ra, izgulok is miatta. 2. baba lesz, nem tudjuk fiú/lány lesz, de mindegy is, csak egészséges legyen. Mocorgást még nem érzem, de a férjem tegnap hallani vélte, ahogy "bulizik". Viszont nagyon beteg vagyok az elejétől kezdve, elkapott az influenza meg mindenféle szövődménye pont mikor terhes lettem, és azóta sem tudok meggyógyulni. Köhögök egész nap, nagyon szenvedek. MK, Gyömrőről :)
2013. ápr. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!