Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a nőgyógyász...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a nőgyógyásznak, hogy ne nézzen teljesen hülyének? :D

Figyelt kérdés

Mindössze érzem, hogy nincs minden rendben velem "ott lent". Az intimlemosó csíp,történt egy kis "baleset" is pár napja (a párom véletlenül hozzám nyomta kicsit magát, és megnyomott a farmergombja, ami már szerencsére nem fáj), azután v 2 napig jobban csípett. Folyásom normálisan néz ki.

Másik tünet, hogy néha viszket ott lent, de nem állandó jelleggel. Fogamzásgátlót szedtem, de abbahagytam áprilisban. Ha van valami tanács, szívesen fogadom azt is :)

18/l


2013. júl. 16. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Hát ha okos lennél akkor könnyű dolgunk lenne. Mit mondott a nőgyógyász amiért hülyének nézet téged? Mert így jelenleg megértem a nőgyógyász nézetét.
2013. júl. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így küldd el a nőgyógyásznak emailben vagy facebook chaten.
2013. júl. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja jó még nem voltál nőgyásználXD Amúgy meg miért érdekel, hogy minek néz téged? Elmondod neki mi volt és kész.
2013. júl. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el, hogy csíp, fáj, viszket, slussz. Megnéz, megvizsgál és megmondja, mi a baj. (A farmergombot hagyjuk inkább...)
2013. júl. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!