Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek vannak barátaitok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek vannak barátaitok?

Figyelt kérdés

Olyan sok magányos ember van manapság, nem? :(

Nekem van 4 barátnőm van, de velük sem olyan mély a kapcsolat. Külön-külön ismerem őket. Úgy vágyom egy vegyes, fiú-lány társaságra, akikkel mindig össze lehet ülni, elmenni ide-oda! Meg egy igazi legjobb barátnőre, aki ki tudná elégíteni azt az igényeimet, hogy akár minden nap találkozzunk.

17L


2013. júl. 16. 22:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

nincs egy sem, sőt! senki nem ismer

23f

2013. júl. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Vannak.

Meccsekre menni velük élvezet :D

2013. júl. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Nekem nincs senki a közelből, akinek számítana is annyit, hogy keressen és jelentsek is neki valamit...


19/L

2013. júl. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
igen akad.. de nemrég vesztettem el azt akit a legjobban szeretek :(
2013. júl. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Didiiayer ***** válasza:
igen, vannak barátaim
2013. júl. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
nekem nem sok barátom van mert gátlásos vagyok valamennyire meg eleve visszahúzódóbb férfi. de azért néha akad egy-egy buli vagy kis sörözés. sok a magányos ember valóban még egy városon belül is mi is ismerjük egymást sokan de alig vagyunk együtt és durva, most nyáron se
2013. júl. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
te egy olyan Így jártam anyátokkal-os bandát szeretnél ugye? :D mmert az tényleg király! :)))
2013. júl. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
2 barátom van, akik tényleg igazi barátok. Meg még pár haver, aztán ennyi :D. 20/F
2013. júl. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Több ujjam van, mint ahány barátom. Úgy értem igazán közeli. Persze van 32423784652 darab haverom, de igazából egyikükben sem bízok meg és nem is vagyunk fontosak egymás számára, ha baj lenne, csak néhányukra számíthatnék.
2013. júl. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Egyetem-begyetem összehozza az ilyen társaságokat! :)
2013. júl. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!