Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 1001 ilyen kérdés volt. Erre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1001 ilyen kérdés volt. Erre mi a válasz?

Figyelt kérdés

Sokan, sokszor mondják el azt a tényt vagy állítást, hogy az a pasi duma, hogy a külső nem olyan fontos egy lányban, kamu. Amikor megkérdezed miért? A válasz rendszerint az, hogy: mert a r.ibancos, de lelkileg (most fogalmazzunk így) romlottabb lányt szívesebben szédít, jön össze vele, talàn azért mert szebb/vékonyabb/bulizósabb/beválalósabb/stb.

És ezt hiába is tagadná egy-két fiú mivel már ő is választott így barátnőt. (Persze nem mindenki, ne értsetek félre!) Ezzel kapcsolatban a kérdés, azok boldogok akiknek ilyen áron van (külsőleg) gyönyörű barátnőjük? Nem zavarja őket, hogy milyen igazából? Vagy ennyire jó menőzni azzal, hogy van egy szép csajom?


2013. júl. 17. 00:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
a ri*banc és kevésbé ri-bancból a szebbet választom :D:)
2013. júl. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Én meg a szépek közül választom a normálisat, ennek hála jelenleg nincs barátnőm. :D
2013. júl. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

A külső megfog a belső megtart


Volt már szép csaj aki olyan buta volt mint egy krumpli és ezért hanyagoltam inkább

Az intelligens lányokkal meg mindig jó már beszélgetni is érzem azt hogy felfogja amit mondok

2013. júl. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Attól, hogy egy lány ad magára, nem feltétlenül üres belül. Sőt, elég ritka a valóban primitív liba.


Szóval nekem erre a válaszom az, hogy nem feltétlenül köt kompromisszumokat az, aki szép barátnőt szerez.


Rengeteg eset van, mikor egy szürkébb kinézetű kiscsaj belül is olyan.

2013. júl. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
De épp ezzel van a gond! Ha nem találsz értelmeset, akkor meg jó lesz a "selejt" alapon megy a dolog?
2013. júl. 17. 00:36
 6/22 anonim ***** válasza:
0%

a belső olyan dolog amit jobb néha nem látni mert csak hányinger lenne úgyis, értelmes csajra meg ki az a hülye aki vár menjen aranyat ásni az is esélyesebb xD inkább akkor jöjjenek a ribik!!

szofika te milyen vagy ?:D

2013. júl. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz mert személyfüggő

Eggyik haverom amit szakít egy csajjal rögtön összejön egy másikkal és az összes "defektes"


és vannak azok akiknek kevesebb csaja volt mert válogatnak és selejt helyett selejteznek

2013. júl. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

#5: Elképzelhető, hogy túl anyagias vagyok, de egy olyan lánnyal aki szellemileg nem tud megpengetni és nem kezdek egy költséges kapcsolatba.


Csak dugni meg már jobb testű csajokkal dugnék nyilván.

2013. júl. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Én sem mondom, hogy aki szép az egyből 100% hogy hülye is. De ez a nagy átlag! :/

(utolsó neked csak annyit, hogy olyan... hogy inkább menj aranyat keresni!)

2013. júl. 17. 00:43
 10/22 anonim ***** válasza:
van még egy lapát nem jössz? :D
2013. júl. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!