Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 1001 ilyen kérdés volt. Erre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1001 ilyen kérdés volt. Erre mi a válasz?

Figyelt kérdés

Sokan, sokszor mondják el azt a tényt vagy állítást, hogy az a pasi duma, hogy a külső nem olyan fontos egy lányban, kamu. Amikor megkérdezed miért? A válasz rendszerint az, hogy: mert a r.ibancos, de lelkileg (most fogalmazzunk így) romlottabb lányt szívesebben szédít, jön össze vele, talàn azért mert szebb/vékonyabb/bulizósabb/beválalósabb/stb.

És ezt hiába is tagadná egy-két fiú mivel már ő is választott így barátnőt. (Persze nem mindenki, ne értsetek félre!) Ezzel kapcsolatban a kérdés, azok boldogok akiknek ilyen áron van (külsőleg) gyönyörű barátnőjük? Nem zavarja őket, hogy milyen igazából? Vagy ennyire jó menőzni azzal, hogy van egy szép csajom?


2013. júl. 17. 00:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Egy szép lánnyal lehet menőzni magyarországon manapság? Itt, ahol fillérekért kilóra lehet őket venni?


Egyébként a kérdésedre annyira összetett és bonyolult a válasz, hogyha leírnám el se olvasnád a hossza miatt.


Röviden talán: Van egy közös betegségünk, mind elismerésfüggőek vagyunk. Ezt elégítheti ki rövid távon egy szép csaj. Shining of the crazy diamond :)

2013. júl. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Köszi, de most kihagyom :D

Leírhatod. Tuti elolvasom, mert most foglalkoztat a téma! :)

2013. júl. 17. 00:49
 13/22 anonim ***** válasza:
van egy olyan érzésem téged lecseréltek egy ri-bancra és most haragszol, ugye? vagy épp nem tartod magad szépnek csak belsőre rendesnek...más különben nem értem a miérteket.
2013. júl. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
11es vagyok. Megtudhatom, hogy miért foglalkoztat most a téma? Gondolom külsőleg valamelyik végleten vagy. Inkább nagyon szép lehetsz, de ez bizalmatlanságot szült benned?
2013. júl. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Tényleg haragszok valakire. De nem azért mert engem vágott át, hanem barátnőmet. S ma a fél napot itt sírta le nálam. Szóval szerintem érthető most miért vetődtek fel bennem kérdések. De ne a velem kapcsolatos miérteket keressük légyszi!! :D Hanem a választ! :)
2013. júl. 17. 01:03
 16/22 anonim ***** válasza:
pedig az a fontos mert akkor nem kérdezel hülyeségeket, ha tudod az okát...:D na de miiiiiind1 xd
2013. júl. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Az elsődleges dolog egy lány szépsége. Ezzel szinte bármit el lehet adni, meg lehet venni, egyszerűen úgy vagyink mi férfiak kódolva, hogy megőrülünk értük. Ez tény, kár vitatkozni vele. Aki egy ilyet "birtokba tud venni", az nagyon ügyes fiúnak mondhatja magát.


A szép lányok olyan prioritást élveznek az átlagosokkal szemben, hogy áthidalhatatlan a belső értékekkel. Szóval ennek az egyik fő oka a szépség iránti csökkenthetetlen rajongásunk, amiért háborút is vívunk, családot is hátrahagyunk. A főnyeremény pedig a gyönyörű és értékes belsős lány. Itt bizonyos esetekben a hűség, a kitartás is fennáll.

Sajnos ezek szomorú tények a nőknek, de erről nem mi, férfiak tehetünk. És persze vannak a kivételek, akik erősítik ezt a szabályt.


11es voltam.

2013. júl. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen hülyeségeket kérdeztem, mivel éppen az okra szerenék rájönni, hogy ettől jobb lesz-e vagy mi van! De ha hülyeség, hát ne foglalkoztasson ;)
2013. júl. 17. 01:11
 19/22 A kérdező kommentje:
#11: köszönöm a választ. És nem értem én ezt a logikát, meg nem is igazán jó ezt elfogadni...:/
2013. júl. 17. 01:18
 20/22 anonim ***** válasza:
11 vagyok. Ne is keress ebben logikát. Ez talán a Ti égszerek utáni rajongásotokhoz hasonlítható. Vagy a ruházkodásotokhoz. Nehéz elfogadni, mint egy kis péniszt :)
2013. júl. 17. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!