Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a barátom más lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom más lánnyal álmodott, az jelent bármit is?

Figyelt kérdés
a kapcsolatunk nagyon jó, imádjuk egymást:) még is már lánnyal álmodott egyik nap. mitől lehet ez ?
2013. júl. 17. 01:20
1 2
 11/14 anonim válasza:
igen, azt hogy paranoiás vagy..
2013. júl. 17. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
9%

Nekem is rosszul esik.

Bár én azt hogy rosszulesik egybe írom, mert épp nincs felhős idő, nem esik az eső, és lelki dologról van szó nem a gravitációs erő által rosszul végzett végzett munkáról.


Szerintem próbálj meg abba az irányba fejlődni lelkileg hogy ne essen olyan dolog rosszul amivel nem akarnak neked ártani plusz egyébként is természetes és bárkivel megeshet, mondhatni akarata ellenére..

2013. júl. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat, na meg a kioktatásokat is:)

Utolsó :) én meg a "Szerintem próbálj meg abba az irányba fejlődni lelkileg hogy ne essen olyan dolog rosszul" lelkileg után vesszőt tennék :):)

2013. júl. 17. 13:25
 14/14 anonim ***** válasza:

a hogy elé. ez valóban fontos.

és nagy kezdőbetűt használnál a helyembe mondatok elején? Ezen mindig gondolkodom, lehet így jobb. de lehet nem. plusz nem befolyásol semmit a szöveg releváns információin. Ahogyan a vessző sem. De megfogadom, hogy a 'hogy' elé tegyek írásjelet.

2013. júl. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!