Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért álmodott másik lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodott másik lánnyal a barátom?

Figyelt kérdés
tisztában vagyok vele,hogy nem tudjuk befolyásolni az álmainkat. igazából semmi szexuális nem volt az álmában, csak annyi,hogy haza kísérte a lányt. de még is érdekelne,hogy vajon miért álmodott azzal a lánnyal?! elvileg soha nem volt köztük semmi pedig 10 éve ismerik egymást....
2013. márc. 16. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:

ez termeszetes szerintem

nem akarok okoskodni de csak magadnak artassz vele, ha ilyesmin aggodsz :/

2013. márc. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen álmodok másokkal,pedig a párom ott fekszik mellettem. Nem tudom,honnan jönnek ezek az álmok... Csak jönnek. És még mielőtt bárki azt hinné, nincs gond a párkapcsolatommal...szeretjük egymást. :)
2013. márc. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyes vélemények szerint az álmok többek között az emlékek, ismeretek egyfajta rendszerezési folyamatai az agy számára, ezért egyes dolgok időnként előkerülnek és miközben az agy "elemezgeti" őket, álomképek alakulnak ki belőle. Ha ebben van igazság, akkor egyáltalán nem meglepő, hogy álmodik egy lánnyal, akit tíz éve ismer. De ha nem teljesen így van, akkor sincs semmi abban, hogy álmában hazakísér egy lányt.
2013. márc. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
leginkább az zavart,hogy még el is mondta a csajnak,hogy jajj képzeld xy tegnap veled álmodtam. de végülis haverok voltak....
2013. márc. 16. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!