Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kettesben vagytok valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kettesben vagytok valakivel nem féltek, hogy nem tudtok majd vele miről beszélgetni?

Figyelt kérdés

Nem feltétlenül randira gondolok, hanem ismerősi kapcsolatra. Például ha egy nem túl közeli ismerősöddel elmész sétálni (vagy elindulsz egy konkrét cél felé) vagy egy általad alig ismert emberrel kettesben maradsz valamiért (pl. a közös ismerősötöknek el kellett mennie valahová).

Én ilyenkor eléggé rágörcsölök, hogy úristen most miről fogok vele beszélni, csak nehogy hülyének tartson stbstb. Sokszor még "útközben" is ezen görcsölök, ha van egy beszédtéma már azon gondolkozok, hogy mi legyen a következő téma. Ezzel mások is így vannak vagy csak én?


2013. júl. 17. 01:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer nekem volt ilyen.. Kínos volt :-X:-D:-!
2013. júl. 17. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én randikor görcsöltem erre rá... pedig nem kellett volna. Bár ahogy kiderült utólag, nem volt bennünk semmi közös, szóval ez volt inkább a gond.


De pl. van olyan ismerősöm (vagy barát, én magam sem tudom már), akivel sosem akadt el a beszélgetés, mindig volt valami téma, eszembe sem jutott, hogy elakadna. De másokkal meg nem éreztem ugyan ezt... szóval fura.

2013. júl. 17. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában gondolkozok egy kis életmód változtatáson és ez az egyik problémám nekem is... bár szerintem kivágnám magam, kimondom amit érzek, úgyértem ha már kezd kínosan csend lenni akkor megmondom, hogy kezd kínos csend lenni, utálom ha nem jut eszembe semmi eszembe ilyenkor és várok hátha megerősít, hogy ő is így van :) persze ez nem tapasztalat, majd a jövőbeli party arcom lesz ilyen .. ( hm.. furcsa megtervezem a a jövő énem)
2013. júl. 17. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem csak a Te felelősséged a beszélgetés folytonosságának fenntartása, szóval felesleges parázni. Ha nem túl szoros az ismeretség, akkor meg főleg nem érdemes. :)
2013. júl. 17. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

attól függ.

legtöbbször engem nagyon tud szórakoztatni a másik zavara,vagy egy feszültebb helyzet.

és amikor már tényleg kezd para lenni,olyankor szoktam oldani a hangulatot,valami eszementül direkt nem odaillő vicces sztorival.


ha pedig punnyadt agyú a másik és azért kukul,olyankor kérdezek kettőt-hármat,ami részemről nyitás,érdeklődés,figyelmesség akár és ha tőmondatban válaszol,plusz nem kérdez vissza,akkor elköszönök.

2013. júl. 17. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem, én nagyon könnyen tudok beszélgetni. De lakik Debrecenben egy barátnőm, aki előadást dolgozott ki ahhoz, hogy segítsen azoknak, akiknek nem jut eszükbe ilyen helyzetben semmi, vagy nem találják fel magukat.

Nekem is elmondta, biztosan segítene neked is.

IWIW-en fel tudod venni vele a kapcsolatot.

2013. júl. 17. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 skyfall válasza:
na én akkor szoktam ilyen helyzetben lenni, ha a személlyel nem kedveljük egymást. akkor eleve semmi kedvem a szokásos témákról sem beszélgetni, nemhogy belemenjek egy tartalmas beszélgetésbe! visszatérve, ez teljesen normális szerintem, bár ha csak egy egyszerű idegen, akkor ezen nem kell parázni, el lehet kezdeni az ismerkedést.
2013. júl. 17. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem. Millió dologról lehet beszélgetni és tudok alkalmazkodni. Ha sétálunk, megnézek egy kocsit, szép házat, jó csajt, akármit, az máris beszédtéma. Vagy megdicsérek a ruháján valamit, annak mindenki örül. De legrosszabb esetben az időjárás mindig kéznél van :D
2013. júl. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Amirol beszelsz ("uristen! mit fognak rolam gondolni, ha ezt es ezt mondom majd", "nem tudok megszolalni, pedig muszaj lenne beszelnem, kulonben kukanak/hulyenek fognak gondolni"), ez altalaban kisebb merteku onbizalomhiannyal es egy kis megfelelesi kenyszerrel, vagy akar teljesitmenykenyszerrel van osszefuggesben.


Nem szabad ennyire gorcsosnek lenni, ne felj attol, hogy masok mit gondolnak rolad, mert akkor elofordulhat, hogy csak bezarkozol es inkabb nem is mutatsz meg magadbol semmit!

Igen, elofordul, hogy ket ember nincs egy hullamhosszon, de ez nem azt jelenti, hogy benned (vagy a masikban) van a hiba es ilyenkor is lehet altalanos dolgokrol valtani par mondatot. Nem feladatod az, hogy folyamatosan es mindenkinek lehengerlo es szorakoztato beszedpartnere legyel, mar csak azert sem, mert ez ketoldalu dolog, a masikon is mulik, hogy mennyire tudtok nyitni egymas fele.

2013. júl. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
volt már ilyen nekem is, de én a semmiről is tudok beszélni, szóval általában én viszem a beszélgetést, ha olyannal vagyok, aki nem valami beszédes.:P de persze van, akivel nem nagyon tudok én se, egy ideig törekszem, aztán ha látom, hogy ő nem, akkor feladom és akkor már nem is próbálkozom. nem lehet mindenkivel kijönni.:P
2013. júl. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!