Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác szeret velem lenni így is úgyis, hülyéskedni is tudunk de komolyan is beszélgetni, de azt mondja h nem akar se most se soha velem összejönni az tényleg úgy van? Ha ennyire elevagyunk kettesben és vonzódunk egymáshoz akkor miért?

Figyelt kérdés
Hizzáteszsem h volt azért sok balhénk,főleg mert én féltékeny voltam,és úgy állítottam be a dolgokat mintha több lenne.ezen szerintetek változtathatnék?de az a legfurcsább h a sok balhé ellenére sem tudott megutálni,pedig lett volna rá alkalma.
2009. júl. 20. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
valszeg az az oka, h nem illesz hozzá lelkileg. másabb lányokat szereti belsőre az egy dolog, h tud veled hülyülni...
2009. júl. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

egy kapcsolat nemannyi h beszélgetünk és hülyülünk.

lehet nemis tetszel neki, de jófej csajnak tart. ilyen simán van, és nemszeretne elveszíteni, mint barátot, mert annak tökéletes vagy.

2009. júl. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de tetszek neki ezt elmondta.meg akkor nem lennénk úgy együtt.
2009. júl. 20. 15:50
 4/8 anonim ***** válasza:
mármint hogy úgy?
2009. júl. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
szex
2009. júl. 20. 18:28
 6/8 anonim ***** válasza:

lehet fordított pszichológia.

úgy tesz mintha nem akarná, de közben arra vágyik.

2009. júl. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

szia!

sztem probáld meg megbeszélni vele a dolgokat, mert hosszu távon csak kikészülsz lelkileg attól hogy szereted melletted van és nem lehetsz vele :(

2009. júl. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nem akarom a kihasználni szót használni, de ez önzőség

ő szerethet más csajt meg minden, szakít vele és ott vagy neki, ha nem lép akk hagyd el lehet, hogy úgy éled meg mint egy pasi, vagy barát elvesztését, de az ilyen nem barát hanem önző

ha a szexre a srác felnőtt akk arra is h mérlegelje a helyzetet ha téged akar nem enged el, de ha annyira mégsem akar elenged

ne akarjál a kis szexes csicskája lenni, még akk is ha megvan a belső összhang

2009. júl. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!