Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért arra a pasira vágyom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért arra a pasira vágyom, aki tudom, hogy semmibe venne és nem arra, aki becsülne szeretne és sose okozna nekem fájdalmat?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki már fél éve szerelmes belém, azóta más lányra se nézett és várja, hogy összejöjjek vele. Tudom, hogy komolyan gondolja és ismerem annyira, hogy tudjam, hogy sose bántana meg és a tenyerén hordozna. Mégsem tudom magam rávenni, hogy összejöjjek vele, mert sehogy se vonzódom hozzá. Helyette ott van egy másik srác, aki tudom, hogy az eddigi barátnőit mind megcsalta, nem igazán tisztel egy lányt se, de olyan a kisugárzása, hogy amint meglátom, máris vonzódok hozzá. Ennek van valamilyen magyarázata? Én nem akarom, hogy így legyen, de sajnos így van.
2013. júl. 17. 20:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
majd megkomolyodsz. Rá érsz.
2013. júl. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát lányok, már csak ennyi eszetek van. Meg sem érdemeltek minket! :)
2013. júl. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ugyanez a helyzet velem is.

Egyik srác: normális, kis szerény, csendesebb típus, olyan jófiú. De hiába hogy aranyos, nem vonz. Csak rendesnek látom.

A másik: megcsalta minden barátnőjét, engem is átvert egyszer (na nem durván, nem fektetett meg) de meglátom és legszívesebben rámásznék. Annyira vonz mindene. Egyszerűen annyira vonzó hogy nem igaz.

2013. júl. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak tudat alatt jót akarsz akarsz neki és hagyod, hogy inkább találjon valakit akivel majd boldogok lesznek mert tudod, hogy veled nem lenne az.


Majd akkor fogod hiányolni mikor ő már nem lesz neked, de arra már késő lesz

2013. júl. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az életben sokszor nem adatik meg az a luxus, hogy visszaforduljunk és másik ösvényt válasszunk. Bárhogy is döntesz a következményeit neked kell viselned
2013. júl. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kihívást látsz benne és ez vonz, hiába tudod,hogy nem ő lenne a megfelelő partner,de akkor is ő kell.
2013. júl. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

fenéket kihívást, egyszerűen neki is csak a kinézet számít és semmi más


legalább ő eljutott már odáig, hogy ez tudatosodott benne is

2013. júl. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
a legtöbb sosem ismerné be
2013. júl. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Lányok, ezzel aztán döbbenetes, csodálatos családokat fogtok alapítani, gyerekeitek végignézi, ahogy szeretitek azt, aki agyoncsal titeket, lesz honnan példát vennie, csak így tovább!
2013. júl. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szomorú dolog, de ez sajnos az ösztönök játéka. Ezért max. az evolúciót lehetne szidni, mert olyan, mint egy öreg általános iskolás tanár, aki még második osztályban is az ABC-t tanítja.
2013. júl. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!