Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pár hónapot voltunk együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Carmike10 kérdése:

Pár hónapot voltunk együtt a barátnőmmel de szakított velem mások úgy gondolták így sokkal jobb nekem mert csak jászott velem meg ienek de én még most is szeretem de túl akarok lépni rajta nem akarok többet összejönni vele hogy tudok túllépni rajta?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
2hét múlva jobban leszel.Ha van bármi ami emlékeztet rá,ajándék fotó bármi azt rakd el egy dobozba,jó lesz emléknek.
2011. febr. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de minden nap látom iskolában:S
2011. febr. 3. 21:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Az szar ügy.Osztálytársad?Vagy csak 1 suli?Viszont az jó,ha egyértelműen kijelented,hogy nem akarsz vele összejönni.Gondolom csúnyán megbántott.El fog múlni ne aggódj!Nézegess addig is más lányokat.
2011. febr. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
csak egy suli szerencsére:/
2011. febr. 3. 21:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Keress egy jobb csajt nála és fűzd azt.
2011. febr. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kezdj el csajozni! Nőre nő az orvosság. Ha meg találkozol vele legyél felületes, sokkal jobban fogja az piszkálni mint ha azt látja rajtad hogy össze vagy törve, gondolj erre is így könnyebb, na meg más csajokra pazarod a figyelmedet.
2011. febr. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!