Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van e olyan, hogy egy prosti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van e olyan, hogy egy prosti nem kér pénzt a szolgáltatásért, mert annyira helyesnek tartja a kuncsaftot?

Figyelt kérdés

állíótlag megtörtént esetek hogy, a prosti a dolog végén nem kért pénzt mert annyira helyes pasival volt dolga, hogy ugymond felüdülés volt neki egy helyes arcal szexelni végre.

Olvastam itt gyikon, hogy sokan járnak prostihoz, ezért tettem fel a kérdést, hogy szerintetek, lehetséges-e ez a dolog?!



2013. júl. 18. 19:00
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Persze, meg ingyenebéd is van.
2013. júl. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
81%
Most le fogtok hurrogni de ez velem külföldön megtörtént..előre kérte az 50 eu-t mert nem ismert és a végén vissza akarta adni..tényleg úgy kellett rábeszéljem hogy tartsa meg,nem vettem vissza.Nem fake story.
2013. júl. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
mondom, hogy csak itt olvastam ilyen storykról. de ezek szerint igazak! :D
2013. júl. 18. 19:17
 14/24 anonim ***** válasza:
Igaza van az egyiknek, hiába vagy eszeveszettűl helyes vagy kigyúrt, akkor sem fogod ingyen megkapni az ismeretlen eladótól az 1 kilós kenyeret. Ugyanúgy van a prostiknál is. Ha évek óta hűséges vendége vagy és indig fizetsz, akkor néha-néha lehet mehet hitelben is a dolog.
2013. júl. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Utolsó ezt a "szakmát" ne hasonlítsd egy bolti eladóhoz,a prosti is emberből van és bizony neki is jólesik ha olyan vendége van aki törődik vele és nem csak hús cafatként tekínt rá...szóval hidd el nekik is van lelkük és bizony van olyan hogy ha finoman bánsz vele,"elfelejt" pénzt kérni.
2013. júl. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Nem!


Ez üzlet, és nem azért vállalta be ezt a legnehezebb melót mert ingyen is csinálná.

2013. júl. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Az a benyomásom, hogy akik prostihoz mennek azok 90%a nem egy Adonisz :D
2013. júl. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
70%
utolsó tévedsz:) A kérdésre válaszolva pedig: kamu. Ahogy már előttem írták, lehet, hogy 1-2 törzsvendéggel bevállalja Isten fizesse meg alapon néha, de nem azért mert akkor macsók, hanem, mert már a fél vagyonukat nála hagyták+pezsgő, csoki, virág stb.
2013. júl. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Disturbed90 ***** válasza:

Én nem vagyok ronda állítólag, csak nagyon rossz a természetem egyszer vettem igénybe eféle szolgáltatást, telefonon 12-t mondott a csaj de csak 5ezret kért el a végén ráadásul majdnem 2 órát voltam nála 1 helyett. Csak 1x csináltuk, utána beszélgettünk, nevetgéltünk. Valószínűleg a többi csak "letudja" és lelép én meg társaság voltam neki, látta, hogy nem vagyok egy milliomos csak magányos... Azért ingyen... hát lehet van olyan is, csak nem túl gyakori.


Aki azt mondja nem: Mert miért ne lehetne? Olyan nincs, hogy nem lehet, minden lehetséges csak szerencse, akarat és a beleölt energia kérdése.


23/F

2013. júl. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Disturbed90 ***** válasza:

Na meg még1 a 16. kommentelőnek:


Tudod léteznek olyan emberek akik attól még, hogy jól néznek ki ilyen-olyan okokból kifolyólag nehezen alakítanak ki egy kapcsolatot. Ha sokat van egyedül egy férfi lesznek igényei, ezeknek a kielégítésére pedig ez a legjobb mód. (Mert van aki nem szereti a diszkós rib... tudjátok mi a vége)

2013. júl. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!