Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, idén nyáron hová visz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, idén nyáron hová visz a párotok nyaralni? Itthonra vagy külföldre, azon belül is merre?

Figyelt kérdés
Van aki otthon marad és gurnyaszt? Vagy tehetősek vagytok?
2013. júl. 18. 19:56
 1/4 zoliba' ***** válasza:
100%
járda szigetek. Isteni hely.
2013. júl. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TOMAtm ***** válasza:

idén spórolás van,kocsit veszünk asszonynak :(

jövőre megyünk szerintem olaszországba,de idénre még egy esztergom-donovaly 3 napos motors túrát még beiktatunk.

2013. júl. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi maradunk idehaza.

Tavaly volt lehetőségünk elmenni Horvátországba a Vir szigetre, az jó is volt nem volt drága. A párom szüleivel mentünk autóval, nem volt vészes az út jól bírtam 4 en vezettünk felváltva. Párom anyja itthon vezetett Egészen Budapesttől a határig, ott a párom vette át, majd az apja, miután kialudtam magam egy 80 km-es szakaszt én nyomtam le egészen Zadarig, utána a párom vette át csak mert ő már járt arra egyszer a munkája miatt így tudta merre kell ott helyben menni. Az jó volt, imádtam.

Idén sajnos nem telik rá, mert oké hogy ismerős nyaralójába voltunk horvátba de sajnos sok pénz elment a pároméknál mert elég sok gondjuk volt az idén.

A párommal idén a Balatonra mentünk volna a volt sógorjához mert neki van ott egy üres háza és úgy volt hogy 2 hétre kiadja nekünk, jó is lett volna mert a párom április óta egyáltalán nem volt szabin és rengeteg túlórát nyomott le kevés pihenővel, így odamentünk volna, de sajnos most küldték el szabira mert jövőhéttől nagy megrendelésük lesz és minden emberre szükség van és azt sem akarják hogy a párom szabija kárba vesszen így most kivetették vele.

Sajnos csak talán egy 3 napos nyaralás ha összejön mert a nyaralót mások is lefoglalták és augusztus elején lesz egy szűk 3 nap amikor lemehetnénk, az már biztos mert akkor a párom munkahelyén 1 hetes leállás lesz ahol a páromat is elengedik szabira de csak kis időre mert karbantartó és neki is kell segítenie.

Sajnos így alakultak a dolgok idén :( De megígérte a párom hogy a nyaralásra szánt pénzt nem költjük el ha nincs vészhelyzet és akkor cserébe jövőre egy külföldi nyaralást iktatunk be Spanyolországba mert gyerekkori álmom eljutni oda. Remélem az összejön mert elég nagy a bizonytalanság :S 23/N

2013. júl. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én nem mernék autóval spanyolba elindulni.
2013. júl. 18. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!