Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ő lett volna az igazi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő lett volna az igazi?

Figyelt kérdés
Két éve már, hogy szakítottunk egy barátnőmmel. Azóta nem volt senkim, mindenkiben őt keresem, nagyon sokszor jut eszmbe ő és az emlékek.
2013. júl. 18. 23:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lehetséges.. miért nett vége?
2013. júl. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
lett * bocsi
2013. júl. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Velem is ez van, és igen szerintem :$ 21 f
2013. júl. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
hát találkozz vele, az idő által megszépített dolgok mögül lassan előjönnek azok is amik miatt szakítottatok
2013. júl. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Robi91 válasza:
sajnos igen... en sem birom kiverni a fejembol egy lanyt kozel masfel eve
2013. júl. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Saját hibámból, de ha lehetne vissza csinálnám.

Róla minden emlék napra pontosan előttem van, nem vele volt a leghosszabb kapcsolatom, mégis vele volt a legjobb.

2013. júl. 18. 23:31
 7/14 A kérdező kommentje:
Sajnos nem ilyen egyszerű. Úgy érzem, már csak az én részemről van ez a dolog, bár volt olyan ami ezt megcáfolta.
2013. júl. 18. 23:33
 8/14 anonim ***** válasza:
az az igazság hogy amikor ott van leszarod ,és amikor elveszíted és ő talál mást akkor döbbensz rá...
2013. júl. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én 5 év járás után vagyok így, már egy éve nem láttam, de nagyon hiányzik, és minden nap rá gondolok...

Most a pszhiológus próbálja belőlem ezt kiverni :S

2013. júl. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt aztán a szakításra rá kicsit több mint egy évvel újra találkoztam a vele. Előtörtek a régi érzések mikor elkezdtünk beszélgetni nagyon jó volt mintha újra élnénk megbeszéltük, hogy hiányzunk egymásnak és újra össze jöttünk. Aztán kb. 3 hétre rá előjöttek azok a dolgok amik régen fájdalmat okoztak újra a rossz érzés kerülgetett megint ugyan az a nóta sőt még rosszabb volt mint az első szakításnál és hát igen vége lett addig bírtuk. Ha valaminek vége lesz nem véletlen. Már másodszorra semmi nem olyan mint régen maximum egy kis ideig de a tüske mindig meg marad és újra és újra előjön és még nagyobb fájdalmat tud okozni. Szerintem ti sem véletlenül szakítottatok..

18/L

2013. júl. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!