Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ő lett volna az igazi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő lett volna az igazi?

Figyelt kérdés
Két éve már, hogy szakítottunk egy barátnőmmel. Azóta nem volt senkim, mindenkiben őt keresem, nagyon sokszor jut eszmbe ő és az emlékek.
2013. júl. 18. 23:27
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
8-as: ha a saját esetemet nézem, akkor nem épp így van ahogy leírtad, hanem hogy mikor velem volt féltékeny voltam, aztán mikor szét mentünk rájöttem, ohy semmi okom nem volt rá.
2013. júl. 18. 23:43
 12/14 A kérdező kommentje:
10-es: mi is kb. a szakítás után 7-8 hónappal találkoztunk és még akkor is azt mondta h szeret. Idén a születésnapjára rózsacsokrot adtam neki, elsírta magát...
2013. júl. 18. 23:48
 13/14 anonim ***** válasza:
aranyos.. Dolog volt.. hát igen ez a féltékenység..
2013. júl. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Ti régóta szakítottatok?
2013. júl. 18. 23:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!