Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok! Szerintetek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Szerintetek ha nem szeret valaki olvasnsi, akkor műveletlen? (nem azt jelenti hogy em is tud! )

Figyelt kérdés
2012. szept. 7. 21:53
1 2
 1/12 Mókusgyilkos ***** válasza:

sztem nem. én se szeretek de ha vmi felkelti az érdeklődésem akkor azt elolvasom, na meg amit muszáj. megkockáztatom h ettől még nem vagyok hungaryan red neck.

már csak azért se mert ilyen töltelék tantárgyakat kaptam tonna számra h : stílustöri, etika, ének-zene, társism. stb

2012. szept. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én sem szeretek szépirodalmat olvasni, de a szakterületembe ill. az érdeklődési körömbe(ez az orvostudomány) vágó irodalmat szívesen olvasok. akkor én műveletlen lennék, mert vágom az egész emberi testet a-z-ig latinul?
2012. szept. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

nem feltétlenül, de lehet

azért valamit csak kell, hogy olvass, ha magadat műveltnek tartod...másképp, csak hallomás útján nem ragad rád olyan sok

2012. szept. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Mókusgyilkos ***** válasza:

2: nem, csak sznob :D én nem tudom minek hívják a térdízületet latinul de probléma nélkül kitépem a helyéről bárkiét :D na melyik hasznosabb a kisebbségi többséggel telített kis hazánkban ?:)

[am én is ÁOK-ra készülök majd vmikor.]

2012. szept. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy kicsit egyszerűen fogok fogalmazni:


a műveltség azt jelenti, hogy az ember mindenhez hozzá tud szólni egy társaságban, legalábbis majdnem mindenhez.


Ha én tuti agysebész is vagyok, de nem tudom, ki Ézsaiás próféta, vagy nem hallottam még Páris almájáról, nem találom meg az égen a göncölszekeret, nem tudom, mi Macedónia fővárosa, akkor hiányos a műveltségem. És mivel még nem találták ki a fejbe beültethető sütnivalót, ezért még mindig az olvasás az a módszer, amivel magunkba tudjuk szívni a kultúrát.

2012. szept. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én nem szeretek olvasni, de az inkább csak az irodalmi dolgokra vonatkozik. Az nem zavar, ha más szeret. Én inkább mangákat olvasok, az jobban leköt, a könyveken bealszok. 19/F
2012. szept. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

mókusgyilkos:


articulatio genus


én alapból eü-s vagyok. soha nem is érdekeltek a reál tantárgyak, a kötelezőket meg rühelltem, de azért volt köztük tanulságos olvasmány is.

2012. szept. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Mókusgyilkos ***** válasza:

1.: az Párisz és nem Páris.

2.: kétlem h van olyan élő ember akit 1xre érdekel a vallás a görög mondavilág / irodalom a csillagászat és a föci.


de attól még lehet művelt h nem tud minden random témához hozzászólni. [mondjuk én még irodalom órán kívül sosem beszéltem Párisz almájáról :D]

2012. szept. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Mókusgyilkos ***** válasza:

7: én csokiba humán osztályban szóval nem igazán tud megfogni 1 Párisz almája kategóriájú benyögéssel :D

az ÁOK nekem meg inkább személyiségi okokból jön mint sem azért mert annyira imádnám a kémiát / fizikát :D [a bioszt igen]

2012. szept. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Evetölő: elírtam, na bumm!

Semmi baj, nem kell velem beszélgetned. XD

2012. szept. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!