Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mennyit kellene változno...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyit kellene változnom ahhoz h jó nő legyen belőlem és merjen velem mutatkozni egy pasi? (képpel)

Figyelt kérdés

hány kilónak tippeltek és mennyit kellene fogynom? 160cm magas vagyok

(normális válaszokat kérnék,ami nem megalázó,mert az önbizalmam így is 0)


2013. júl. 19. 10:48
1 2 3 4 5
 21/46 anonim válasza:
Szia, nekem az a véleményem hogy ne azért akarj megváltozni mert egy fiúnak tetszeni akarsz. Ez rég rossz. Ha mindenképpen változtatni akarsz, azt saját magadért tedd. Azért hogy jól érezd magad a saját bőrödben. De ne kezdj el koplalni. Kezdj el sportolni, kerékpározz, vagy kezdj el fokozatosan kocogni. Két perc séta, 1 perc futás. A sport növelni fogja az önbizalmad. És ne add fel, mert sokan beleesnek abba a hibába hogy ha két hét alatt nem látnak változást feladják. Ahhoz hogy látszódjon a testeden a változás hosszabb idő kell. Egy hónap mire észreveszed magadon. Kb. két hónap míg észreveszik a családtagok és több hónap mire a többi ember is észreveszi a változást. Szóval soha ne add fel.
2013. júl. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:

20# "normális pasik mind el fognak kerülni"

a normálisak nem csak a külsőt nézik...

de az a lényeg, hogy Te jól érezd magad a bőrödben... ha most nem jó, akkor változtass, de ne másik miatt, magad miatt

2013. júl. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:

Hát felháborító ez a sok hazug!!!

Igen fogynod kéne . Normális táplálkozás és heti 3x mozgással már érhetsz el eredményeket. Aki azt mondja, hogy jól van ez így, blablabla, az csak azért mondja, hogy legyen egy kis önbizalmad vagy azért mert ő még kövérebb nálad. Egyértelműen messze vagy a normális/elfogadható testalkattól. Nekem semmiképp nem kellenél az tuti. Max hasonlóan kövér gyereknek, akinek mindegy, hogy milyen igénytelen a párja. Tessék ellene tenni és nem siránkozni.

2013. júl. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:

Az itteni pasiknak tényleg ne higgy, mert 90%uk akik a képek alá írnak, még életükben nem voltak nővel, élőben még nem is láttak p*nát. Ők olyanok mint a kiéhezett hiénák, a döglött húst is megeszik...


szóval, igen, fogynod kéne, ezt te is tudod. Egy jó 10est legalább lekéne dobnod magadról. Nagyon fontos, hogy sportolj, egészségesen étkezz. Az ilyen fogyi kamu vackokat meg felejtsd el. A lényeg, hogy mozogj nagyon sokat, naponta menj ki, akár sétálni is, a sport rengeteget ledobna rólad!

2013. júl. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:

22. Hagyjuk már...

Kit akarsz becsapni??? A Kérdezőt, vagy magadat??


Esély nem lesz rá, hogy "normális" pasit szerezzen magának, max. valami kiéhezett állatot, aki b/a/sz/i/k rá milyen belső értékei vannak!!!

Ne, ne álltasuk se magunkat, se a Kérdezőt...


LE KELL FOGYNI!!!

Legalább 15 kg-ot, hogy egyálltalán kicsi szexi látványt nyújtson a teste.

2013. júl. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
Kedves #16os válaszadó, bírok a saját életemmel is és nem mondom meg a kérdezőnek, hogy mit tegyen, csak tanácsot adtam. Felőlem lehet olyan kövér is, hogy csak két székre tud leülni, nekem teljesen mindegy. Az "akinek nem tetszel az jellegtelen farok" mondatod verte ki a biztosítékot, miért zavar ha valaki igényes és nem tetszik neki egy elhízott nő? Ágálhatsz itt, hogy legyél önmagad meg ne akarj megfelelni a szemét férfiaknak, de te is tudod legbelül, hogy ez nem így megy. A strandon kifektetnék napozni egymás mellé egy jó alakú nőt, egy átlagost és a képen szereplőt meglátnád melyiket hány férfi nézné meg elismerően (vagy akár nő). És ez nem az én felszínességem, hanem a világ egyszerűen így működik.
2013. júl. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:

26. Csak abba gondolj bele, milyen emberek lehetnek azok, akik azt mondják a Kérdező így jó ahogy van, és ne felejen meg másnak...

Szánalmas, és kiábrándító is egyben.

2013. júl. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
inkább nem gondolok bele:) Lehet, hogy nekik jó úgy ahogy van, de mást ne rántsanak már le oda ahol ők vannak.
2013. júl. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim válasza:
Szerintem itt meg az a legnagyobb gond ám, hogy valaki azért akar lefogyni hogy pasiknak bejöjjön. Vagyis ezzel még nincs gond, de ne ez legyen az első ok amiért a kérdező fogyni akarjon. Tény hogy van rajta felesleg,és a saját egészsége érdekében fogynia kell. Ez legyen az első szempont. Ahogy mennek majd le róla a kilók úgy nő az önbizalma, és ezt a férfiak is észre fogják venni. Azoknak a lányoknak akiknek sikerült több felesleges kilótól megszabadulni még lehet nagyobb sikereik is vannak a férfiaknál. A lényeg az hogy ha elkezdesz sportolni, egészségesen étkezni, ami miatt majd mennek le a kilók, és emiatt önbizalmad is növekedni fog, a pasik felfognak rád figyelni :)
2013. júl. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
57%
Hány kilót?Szerintem kb 10-kg.De nem ez a lényeg!!!!Már ha mindenáron fogyni szeretnél!DE!!!Nem attól lesz jó nő valaki,hogy 50 kg !!!És Annak a szánalmas szerencsétlennek üzenném aki néhánnyal ezelőtt válaszolt:Én 80 kg vagyok és vállalom!Olyan Nő vagyok aki legmerészebb álmaidban sem állna össze egy ilyen érzéketlen tuskóval!A lényeg az önbizalom!Én jó nőnek tartom magam!Nem vagyok cicababa és megválogatom mit veszek fel,tisztában vagyok az adottságaimmal és a párom számára sok év után és vagyok a nagybetűs NŐ!Fel a fejjel!Érezd magad jól a bőrödben!És ha úgy látod jónak adj le pár kilót.Egy normális pasit aki szeret azt nem fogja érdekelni mit mutat a mérleg!NE Törődj az idiótákkal!És még valami! :Ha valaki nem tud felérni a Te szintedre,az megpróbál lehúzni a sajátjára..;)
2013. júl. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!