Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt osztálytárssal komolyabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt osztálytárssal komolyabb kapcsolatot kialakítani hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés
4 évig gimiben osztálytársam volt egy fiú, aki nagyon szimpatikus (volt). Nem mertem nála kezdeményezni, ő sem nálam, a 4 év alatt 1-2 mondatot ha összesen beszéltünk. Néha-néha észrevettem, hogy néz, de igyekeztem elkapni a fejem, rendkívül zavarban voltam. Érettségi után volt egy nagy évfolyambuli, ahol ő nem ivott semmit (ő volt az egyetlen aki kocsival jött), én egy kicsit felszabadultabbá váltam a pia hatására (nem voltam részeg, mindenre emlékszem!) és szemeztünk, majd beszélgettünk páran és ő is odajött és megkérdezte, hogy hova megyek nyaralni. Válaszoltam neki, utána még pár mondatot beszéltünk. Ez azonban már több mint 1 éve volt, azóta semmit nem beszéltünk. Ő Szegedre, én Budapestre mentem továbbtanulni, mégis nincs olyan nap, hogy ne jutna többször eszembe. Nem tudok róla, hogy lenne barátnője (legalábbis facebookon erre semmi nem utal). Gondoltam rá, hogy írok neki facebookon, hogy mizu és ha van kedve akkor találkozhatunk, de nincs hozzá elég bátorságom. Mit javasoltok? Hogyan kerülhetnék közelebb hozzá?

2013. júl. 19. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs bátorságod akkor sehogy. Nagyon nehéz lenne írni neki hogy talizatok... :D
2013. júl. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Attól félek, hogy elutasítana és később osztálytalálkozónkon (ha lesz) rosszul érezném magam emiatt. Meg elég sok emberrel jóba van, félek, hogy elmondaná nekik és én lennék a nevetség tárgya. Vagy szerinted ha nem jövök neki annyira be egy találkozóra akkor is igent mondana?
2013. júl. 19. 17:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy írsz neki, vagy pedig még sokáig agyalhatsz ezen a dolgon...
2013. okt. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Figyelj, én bevallottam az osztálytársamnak, hogy tetszik (akkor visszautasított, ezen a nyáron viszont kezdtünk összemelegedni), de nem mondta el senkinek. És még majdnem két évig egy osztályba fogunk járni. Ti viszont már nem fogtok annyit találkozni, mit veszíthetsz?


17/L

2013. okt. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!