Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is ugy vagytok vele hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is ugy vagytok vele hogy a lanyok kulseje nem szamit csak legyen mar vegre valaki aki szeret?

Figyelt kérdés
vagyom egy lany szeretetere szerelmere. Persze a szexre is. Hogy szerezek olyan lanyt magamnak aki szeretne engem?

2013. júl. 19. 15:45
1 2
 11/15 Cyklon ***** válasza:
Ha gondolod be ajánlak a szomszéd Mariska néninél :D baromi finom buktát tud sütni,no meg a kapros-túrós lepényről ne is beszéljünk :D
2013. júl. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
81%

Hogy nem kaptok még lumbágót ezektől a kérdésektől?

Azt értem h gyakorikérdések de nem gyakorihülyekérdések.

2013. júl. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
79%

Furcsa, amíg szemüveges, gebe ès csúnyácska lány voltam, mèg egy ronda fiú sem próbâlkozott be nálam, még buliban sem rèszegen, miután kikupàlódtam, azonnal lecsapott rám a férfitársadalom. A csúnyácska barátnöim szintén otthon fonnyadoznak szüzen, mert senkinklek nem kellenek, hiába èrtelmes és jófej lányok.


Ezek után mondhatja bárki, hogy a férfiaknak nem fontos a külsö...

2013. júl. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

igaza van az előttem lévőnek

igenis fontos a külső,ilyen világban élünk,ez van

azért nem megy oda hozzád senki,mert ,,kedves" vagy

valaminek oda kell vonzania hozzád az ellenkező nemet

2013. júl. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Hát pl. nekem számít hogy hogy néz ki egy fiú,de nem úgy értem hogy csak az számít mert ha bunkó akkor "nem kell". Egyébként szerintem ez a leghülyébb hozzáállás a dolgokhoz hogy már mindegy hogy nézki csak legyen valaki...,szerintem ne így állj a dolgokhoz! :)
2013. júl. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!