Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha facebookon bejelöl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha facebookon bejelöl titeket ismerősnek egy veletek egykorú fiú, akit nem ismertek, akkor visszaigazoljátok?

Figyelt kérdés

Visszaigazoljátok, ha nem jön be a külseje a profilképe alapján?

Visszaigazoljátok, ha tetszik a külseje a profilképe alapján?

Vagy ez nem a külsőtől függ?


2013. júl. 19. 17:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Akkor sem igazolnám vissza ha jól nézne ki, mert nem ismerem.

Írjon üzenetet, azért van.

2013. júl. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem igazolok vissza senkit akivel nem vagyok minimum nagyon jóban.
2013. júl. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mostanság egyre több srác jelöl be FB-on.Nem jelölök vissza,mert nem ismerem.Ha jól nézz ki akkor sem.Egyik csávónak 100 ismije volt és mind csaj.Gondolom csakk gyűjti a női ismerősöket.

Egyszer vissza jelöltem egynek napokig vártam,hátha rám ír.De nem.Megtettem én :D Kérdeztem mit akar stb.Annyit mondott,hogy tetszett neki a profil képem és csak több ismerőst akar.Azt.. ki is töröltem azóta,nem jelölök vissza senki sem,legyen az csaj vagy csávó,ha nem ismerem akkor nem..

Ha vki akar vmit ír üzenetet!

2013. júl. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
*csak
2013. júl. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
vissza hiszen nem halok bele es még néha beszelek is velük
2013. júl. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Semmilyen esetben nem szoktam visszaigazolni.
2013. júl. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Először is megnézem, hogy van-e közös ismerősünk. Ha igen, akkor azalapján eldöntöm, hogy én ismerhetem-e akárcsak látásból is. Ha valamennyire van fogalmam róla, hogy ki lehet az, akkor visszajelölöm, de ha semelyik ismerősöm se ismerőse és nem láttam még soha, akkor valószínű nem jelölöm vissza. Írjon üzenetet ha nagyon akar valamit. :D 19/L
2013. júl. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem jelölöm vissza, írjon levelet és fejtse ki, mit szeretne és akkor eldöntöm. : )
2013. júl. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
És ha írna üzenetben a pasi, hogy azért jelöl be, hogy az új szexi képeidre tudjon recsizni, akkor visszaigazolnád? :D
2013. júl. 19. 21:26
 10/12 anonim válasza:
akkor se xDD max ha ott lakik a közelben, menj és nézd meg ki az a faszi és ha összeismerkedtek majd akkor jelöld vissza
2013. júl. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!